Nakup Oregon Scientific WMR88

(1/2) > >>

ziga108:
Pozdravljeni sem dokaj nov v tem hobiju a forom spremljam že dalj časa.Nikjer na forumu nisem zasledil debate o zgoraj omenjeni postaji.Zanima me predvsem kakovost teh postaj.Zanima me kakšna programska oprema je priložena wmr vremenskim postajam in kaj pomeni beleženje sončnega sija :D .Zanima me tudi,če mra bit senzor za temperaturo pod streho stvar imam namreč namen zmontirat na nek drog ali nekaj takega.Lahko pa seveda predlagate tudi kakšne druge postaje,ki se jih da dobit v SLO vendar more bit prenos podatkov brezžičen cena posatje pa do 200 €
pa še povezava http://www.conrad.si/websale7/?Ctx={ver%2f7%2fver}{st%2f3ec%2fst}{cmd%2f0%2fcmd}{m%2fwebsale%2fm}{s%2fconrad-slowenien%2fs}{l%2f01-aa%2fl}{p1%2f7ccd552d189ab3fe6d5cb7aa94e9dba6%2fp1}{md5%2f81ddea2104dd32e3e7ea2ebd72af0a93%2fmd5}&act=product&prod_index=672191&cat_index=SHOP_AREA_17192_0514060&otp1=tablink2

Oblak69:
Neverjamem, da ima tu gor od nas kdo tako postajo.
Za temperaturni senzor je priporočljiva višina 2m. Senzor mora biti nameščen tako, da je na zračnem mestu zaščiten pred sevanjem sončnih žarkov ( posebni ščit oz. meteorološka hišica). Namestitev senzorja ne sme biti bližje kot 4X višine prepreke in 30 m od tlakovanega območja.
Beleženje sončevega sija -meri moč in čas sončevega sevanja - UV Indeks in solar indeks razlaga

Vrbičan:
V tem rangu 200€ je tudi  Primus solar meni dela odlično :D

s52sk:
Pozdrav. Pri meni deluje Oregon WMR88 že 4 leta. Sem zelo zadovoljen z njo. Edino kar morda pogrešam je data logger, ampak gre tudi brez njega.
Link imaš tukaj: http://www.s52sk.com/wmr200/wx.html


LP Marko

maty:
Pozdravljeni,

Sem nov na forumu in razmišljam o nakupu VP.  :D Za začetek sem razmišljal o tej: Oregon Scientific WMR86. Na njihovi spletni strani je cena cca 120€ + gratis UV senzor. Dobil sem tudi kodo za 10% popust, ne vem pa kako je z poštnino. Pozna kdo slednjo VP oz. kje se jo še da dobiti ceneje.

Zaenkrat toliko.   :)

LP

Navigacija

[0] Seznam sporočil

[#] Naslednja stran