Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumRačunalništvoOmrežja in razvijanje straniKako prenesti podatke?
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Kako prenesti podatke?  (Prebrano 4006 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
marjan973
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 1

Email
« dne: 25. Januar 2012, 22:47:07 »

Pozdravljeni!
Sem Marjan iz okolice Novega mesta. Kupil sem postajo WS 2800primus-it. Se da komu malenkost razložit, kako naj podatke naložim na splet? Imam namreč postavljeno spletno stran, sedaj bi rad uploadal podatke. Hotel sem prenesti preko total commanderja. Računalnik ni ravno moja močna točka banghead in ne vem kako naj se lotim.
LP, M.
Prijavljen
TgT
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-06-04
Sporočila: 1557

LFC :)

« Odgovori #1 dne: 26. Januar 2012, 02:54:26 »

Najprej je najbolje, predvsem zate, da prebereš določene podforume saj se boš nekaj naučil.
O tem kako spraviti podatke na internet je bilo mnogo napisanega in če boš še vedno imel probleme ti bo druščina z veseljem pomagala.
Prijavljen

marko30
Cirostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1978-02-02
Sporočila: 166

WWW Email
« Odgovori #2 dne: 26. Januar 2012, 21:28:50 »

Za začetek predlagam zakup prostora na katerem poceni, kvalitetnem serverju v tujini (cca 30 $ letno +domena 15$ letno), ter uporabo odličnega, free programa Cumulus - http://sandaysoft.com/ za procesiranje in uploadanje podatkov na internet. Nadalje, ko so osnove osvojene se lahko dodaja raznorazne bonbončke.
To je moj predlog, je pa varijant malo morje...  icon_wink
Prijavljen

max
Global Moderator
Cumulus
Odsoten Odsoten

RD: 1964-11-07
Sporočila: 7907

WWW Email
« Odgovori #3 dne: 26. Januar 2012, 21:33:23 »

Za začetek predlagam zakup prostora na katerem poceni, kvalitetnem serverju v tujini (cca 30 $ letno +domena 15$ letno), ter uporabo odličnega, free programa Cumulus - http://sandaysoft.com/ za procesiranje in uploadanje podatkov na internet. Nadalje, ko so osnove osvojene se lahko dodaja raznorazne bonbončke.
To je moj predlog, je pa varijant malo morje...  icon_wink

Najcenejša varianta zaenkrat, se včlaniš v ZEVS in imaš s članarino 15€ letno, prostor za VP na našem strežniku icon_rolleyes
Prijavljen

Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: