Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumTehnikaWEB kamerewebcamxp error ob priklopu druge kamere
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: webcamxp error ob priklopu druge kamere  (Prebrano 5238 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
sebastig
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 25



« dne: 30. December 2010, 23:52:46 »

Živjo,

Uporabljam Webcamxp za test pa sem priklopil še eno dodatno kamero zraven, za učit pa testirat zadeve kako delujejo, skratka nič kaj ultrahighsheet elementov čist navadni, prva je logitech quick cam express ta druga pa labtec webcam plus. No v webcamu lahko na pri zaslon priklopim eno ali drugo brez težav teče slika, ko pa hočem na drugi zaslon ali katerikoli drugi priklopit eno ali drugo pa javi tole napako ki je na sliki....
A ve mogoče kaj pri p**di je narobe, namreč gonilniki so novi, neodvisno tečeta obe gladko tukaj v programu pa štrajkata....
Slika:


Še material:

amd athlon 2.5k+ mhz
1gb ram
radeon 9600pro
win xp pro lic.
webcamxp pro  icon_redface
labtec webcam plus
logitech quickcam express (obe z novimi gonilniki)

Kaj bi lahko bilo???

Lep pozdrav,
S
Prijavljen

Only the sky is the limit!
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #1 dne: 31. December 2010, 08:27:24 »

Sem tudi jaz poskušal z WebcamXP.Pa samo poizkušal.Ker moje kamere ne zazna. Embarrassed
Nato videl,da je ni v seznamu tistih, ki jih ta program podpira. shrug
Obstaja pa še ena možnost: da ne znam zadeve naštelat. icon_haha icon_redface
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
max
Global Moderator
Cumulus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1964-11-07
Sporočila: 8231


Lokacija: Griže pri Žalcu 299m

WWW Email
« Odgovori #2 dne: 31. December 2010, 13:00:41 »

Obstaja pa še ena možnost: da ne znam zadeve naštelat. icon_haha icon_redface

 Grin  to bo krivo
V izbiri video conect, se izbere local file source in vpišeš IP kamere in to je to shrug

Ne vem pa katere verzije XP-ja si probal. Jaz imam WebcamXP PRO V4.00.750 ßeta, po videnem ima več možnosti in izbire kot XP5 ali XP7

@sebastig, preveri če imaš wdm driver za multi capture, če imaš pa čisto navadnega free verzijo pa piše - Supports a single video source.
Prijavljen

sebastig
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 25



« Odgovori #3 dne: 31. December 2010, 13:20:06 »

Pihe: hehehe samo poizkušal si?? Skoro ne morem verjet da nebi prepoznalo kamere...Po mojem maš neko vesoljsko  icon_kavabanga

max: Več glav več ve...se mi je zdelo da bo treba neki multi capture uštimat....bom poskusil HVALA!!! V bistvu ni free, je licenčni  icon_redface
Bom najprej to poskusil, potem pa kr 4.00.750 verzijo..sem že slišal da je ta boljša od teh XP5 ali 7

HVALA gospodje, pa še ena zanimivost oz. mal off, elektonika bo zgleda pojedla cel svet, no je pa še mene okužla tko da sem tik pred tem da si nardim http://slo-tech.com/forum/t256401/0 Zaenkrat samo termometer, sem pa videl nekje da se da nardit za točko rosišča in vlažnost zraka vse v eni zadevi takle "home built" weather station....Čist tko zlo simpl pa amatersko....

HVALA in lep pozdrav,
S
Prijavljen

Only the sky is the limit!
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: