Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumRačunalništvoProgramska oprema Oddaljena pomoč preko interneta - Teamviewer.com
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Oddaljena pomoč preko interneta - Teamviewer.com  (Prebrano 9383 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Astra
Uprava ZEVS
Nimbostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1976-05-06
Sporočila: 2950

Vreme bo!

Email
« dne: 23. Oktober 2010, 06:51:47 »

Obstaja preprost program, ki se ga zažene direktno s spletne strani http://www.teamviewer.com

Ta program mora le začasno zagnati računalnik gostitelja, ravno tako pa tudi računalnik administratorja oz. oseba, ki se logira na gostiteljev računalnik.

Za enkratno namestitev se uporabi opcija RUN.

Ta program je zelo preprost za pomoč na razdaljo.

Gostitelj mora predati le šifro oz. kodo administratorju in ta bo že na gostiteljevem namizju. Administrator uporablja desno stran zaslona, gostitelj pa preda podatke na levi strani zaslona. SIMPL.  Smiley

Mene je že večkrat rešil, pravzaprav tiste, ki so rabili pomoč na razdaljo. Pa LP.  icon_wink
« Zadnje urejanje: 23. Oktober 2010, 06:59:24 od Astra » Prijavljen

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si
wisky
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1957-05-12
Sporočila: 2493

Delaj dobro in bo vse dobro!

WWW Email
« Odgovori #1 dne: 23. Oktober 2010, 08:20:16 »

Po končani pomoči, pa ne pozabiti za odjavo oz. prekinitev povezave, sicer bo tisti, kateremu si dovolil vstopiti v tvoj sistem, lahko prebiral tvoje vsebine. Z prekinitvijo povezave pa ne bo imel več te možnosti. Govorim iz resničnih primerov, ko sta se na ta račun dva moja prijatelja med sabo pošteno skregala.
Lp Wisky smash
Prijavljen

VP Tezno pri Mariboru postaja  PRIMUS SOLAR -IT.
HW, WSWIN, WUHU, WEBCAM Prestigio PWC 320
blazek
Uprava ZEVS
Stratokumulus
Odsoten Odsoten

RD: 1987-10-14
Sporočila: 3579

Email
« Odgovori #2 dne: 19. November 2011, 18:08:50 »

Mene pa zanima, če obstaja kakšen podoben program, ki ima vseskozi isto geslo za dostop preko oddaljene pomoči. Namreč, vsake toliko časa mi vrže ven comport pri postaji Vinji Vrh. Tako da moram ponovno resetirat računalnik, da mi prične weatherlink brati podatke. Pri ponovnem zagonu teamviewerja pa se nastavi novo geslo, ki pa ga jaz ne vidim. Poleg tega pa tam ni nobenega za računalnikom, da bi mi geslo sproti sporočal. Prihranjeno bi mi bilo prevažanje tja in nazaj.

Se mi zdi da je Duzek en program omenjal, sicer za telefone, pa ne vem kako se imenuje. HVala za pomoč.
Prijavljen

fprelog
Član VD ZEVS
Cirokumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1958-12-11
Sporočila: 310

WWW Email
« Odgovori #3 dne: 19. November 2011, 18:29:42 »

Mene pa zanima, če obstaja kakšen podoben program, ki ima vseskozi isto geslo za dostop preko oddaljene pomoči. .....

Jaz uporabljam VNC, in sicer tega:  http://prelog.org/vnc-4_1_2-x86_win32.exe 

Lp fp
Prijavljen

Lluka
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 4499

Kaj bi brez letnih časov.

« Odgovori #4 dne: 19. November 2011, 21:15:06 »

jaz uporabljam LOG ME IN 
Prijavljen
joze
Gost
« Odgovori #5 dne: 20. November 2011, 10:12:31 »

Mene pa zanima, če obstaja kakšen podoben program, ki ima vseskozi isto geslo za dostop preko oddaljene pomoči. Namreč, vsake toliko časa mi vrže ven comport pri postaji Vinji Vrh. Tako da moram ponovno resetirat računalnik, da mi prične weatherlink brati podatke. Pri ponovnem zagonu teamviewerja pa se nastavi novo geslo, ki pa ga jaz ne vidim. Poleg tega pa tam ni nobenega za računalnikom, da bi mi geslo sproti sporočal. Prihranjeno bi mi bilo prevažanje tja in nazaj.

Se mi zdi da je Duzek en program omenjal, sicer za telefone, pa ne vem kako se imenuje. HVala za pomoč.

zaba Meni se geslo ne spreminja icon_question Samo nastavit moraš, da je vedno isto geslo.
Prijavljen
seba
Član VD ZEVS
Cirus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1980-03-15
Sporočila: 72

« Odgovori #6 dne: 20. November 2011, 10:27:14 »

Jaz uporabljam RDM+ na mobitelu Nokia (symbian) in zrihtam vse kadarkoli, kjerkoli. icon_wink
Prijavljen

jkocki
Član VD ZEVS
Altokumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1969-05-31
Sporočila: 843

joco.kocnar@hotmail.com
WWW Email
« Odgovori #7 dne: 20. November 2011, 14:59:50 »

Log me in je zakon, uporabljam ga že dolgo in še nisem imel nobenih težav
Prijavljen

snowflake
Cirokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1978-10-03
Sporočila: 436

WWW Email
« Odgovori #8 dne: 20. November 2011, 15:17:47 »

zaba Meni se geslo ne spreminja icon_question Samo nastavit moraš, da je vedno isto geslo.

klikneš na connection in si nastaviš password v setup unattended access....ga sam tudi uporabljam za nujne zadeve in če mi ne dela VPN icon_wink
Prijavljen

Snow4All!
blazek
Uprava ZEVS
Stratokumulus
Odsoten Odsoten

RD: 1987-10-14
Sporočila: 3579

Email
« Odgovori #9 dne: 20. November 2011, 18:14:37 »

Sem zrihtal. icon_mrgreen

Hvala vsem za pomoč.