Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumZEVS forumZEVS forum - prvi vtisiNasvidenje
Strani: 1 2 [3] 4 5 6
Natisni
Avtor Tema: Nasvidenje  (Prebrano 91593 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
selicmiha
Altokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 550

https://www.ecowitt.net/home/index?id=60187

Email
« Odgovori #30 dne: 19. Januar 2011, 15:07:18 »

No pa še moje mnenje na vso dogajanje tega foruma. Tokrat javno namenjam vsem nekaj mojih besed, alternativ in mnenj. Ko sem nekoč, nekaj let nazaj, prišel na ta forum, popolnoma vremensko navdušen, sem se začudil kako fajni forum, pol zanimivih in koristnih informacij, različnih mnenj, seveda nekaterih boljših, drugih slabših... pa vendar. Nisem mogel verjeti tudi kako moderiran forum, ko sem nekoč napisal nek post v narobe temo, sem bil takoj opozorjen, kar pozdravljam! Odlična odskočna deska za moje nadaljne ukvarjanje z vremenom. Vaš forum mi je priporočil vremensko postajo, ki jo uporabljam še danes, še enkrat hvala za informacije, podporo. Veliko sem bral smetišče, pravzaprav skoraj ves čas, saj so bila res pestra mnenja, kot sem že rekel... v glavnem za mene je bil ta forum 1a in sem ga obiskoval dnevno, včasih tudi večkrat na dan.
 No seveda so prišle vmes nekatere zadeve in vreme je šlo za nekaj mesecev na stranski tir. Forum sem sicer še obiskoval, vendar malo redkeje kot sicer. Letos sem se vrnil nazaj in zgrožen videl kaj se dogaja. Sama kregarija, pa ne iz strani gostov, temveč iz strani samega vrha, od katerega bi pričakoval strokovnost, objektivno ravnanje in profesionalnost. Vem da je društvo ljubiteljsko, upravljanje foruma pa za moderatorje tudi ni primarna stvar, ki jo počnejo. Menim da je skrajni čas, da se stvari uredijo in moderatorji zamenjajo. Naj pridejo na vrsto tisti, ki imajo kakšne drugačne ideje. Torej moje mnenje je, da je moderatorsko skupino potrebno nanovo ustvariti! Ostane naj kdor želi, primankljaj pa dopolnite z novimi obrazi.
 Vemo da je najbolj kritična ravno tema smetišče. Predlagam, da se smetišče ukine in naredi klepetalnica, kjer bi se pestro vremensko dogajanje tudi komentiralo... vem da je nekoč že bila, vendar mogoče sedaj le zaživi. Potrebno jo je postaviti na pravilno in vidno mesto na forumu. Ostale teme naj ostanejo, v napoved vremena pa se naj piše le iz strani tistih malo bolj izkušenih. Naj se doda še tema mnenja o vremenskem dogajanju ali kaj podobnega, kjer se bo komentiralo le vreme in ne več politika, kurjava, finance/ denar... Uporabnike, ki ne upoštevajo določil, ki bi mimogrede lahko malo prenovili, pa se naj po 3 opozorilih za vedno odstrani iz foruma.
 To je moje mnenje. Ostajam na forumu vsekakor. Ne naredimo konec temo forumu, ne izgubljajmo članov in zaupanje v forum, temveč razmišljajmo v novih, boljših smereh. Upam da nisem bil predolg, vendar razmislite tudi o mojem postu in razmišljanju.

Lep pozdrav, vaš uporabnik in član društva Miha Selič
Prijavljen

MINIMAX
Stratus

Odsoten Odsoten

RD: 1967-11-30
Sporočila: 4467

« Odgovori #31 dne: 19. Januar 2011, 16:01:04 »

O .. sam medved (URŠA) nas gleda (in se nam smeji) . Živjo  wavey

Tale reč je res ušla izpod kontrole, pa se raje ne vtikujem.  icon_eek
Prijavljen

MINIMAX
Lj-Polje
URŠA
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1957-10-23
Sporočila: 66

Ustanovni član ZEVS

« Odgovori #32 dne: 19. Januar 2011, 16:32:26 »

O .. sam medved (URŠA) nas gleda (in se nam smeji) . Živjo  wavey

Oh ne.Kot ustanovnemu (bivšemu)članu ZEVS-a  mi ni do smeha.Morda je po skoraj treh letih komu zdaj kaj bolj jasno zakaj sem takrat dobesedno "izgubil živce" icon_question
In vse se je začelo z mojim zavzemanjem za strogo upoštevanje forumskih pravil... icon_arrow

Pa nič bat ,sem že v vremenski penziji icon_biggrin in je tole oglašanje verjetno le slučaj...
Prijavljen

"Kadar se malo dela, se zelo veliko teoretizira." .... Balzac
zelva
Član VD ZEVS
Cirokumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1982-01-08
Sporočila: 416

« Odgovori #33 dne: 19. Januar 2011, 16:32:33 »

Dobro jutro... icon_kava wavey

Ohoj!

Lepo pozdravljen...

kje so ti časi...
Prijavljen

medovreme
Administrator
Nimbostratus
Prisoten Prisoten

RD: 1979-04-12
Sporočila: 2768

« Odgovori #34 dne: 19. Januar 2011, 17:38:45 »

Za vse tele debate o nadaljnjem razvoju in tudi realni izvedbi predlogov (projektni in časovni okvir) ste prav vsi dobrodošli na XIII. srečanju Društva ZEVS v Bohinju v začetku marca (glej za to namenjeno rubriko). Konstruktivne debate, ki vodijo do določenega cilja, so več kot dobrodošle.
Se vidimo tam?

Da ne bi bilo vse počez in brez reda, predlagam, da mi predloge za dnevni red pošljete do 20. februarja na:

medomare@gmail.com

Seveda s polno navedenim imenom in priimkom (+nadimkom ZEVS) in pripisom "Predlog za dnevni red ZEVS".

Seveda se za predlagatelje pričakuje aktivna udeležba na XIII. srečanju društva ZEVS. Ne pozabite se pa prej tudi včlaniti v samo društvo (če seveda glasujete) - to je fer in korektno.

lp, Medovreme  wavey
Prijavljen

Kaj je na obzorju?
Duzek
Administrator
Altostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1983-09-22
Sporočila: 1990

WWW Email
« Odgovori #35 dne: 19. Januar 2011, 22:42:30 »

Uh uh, je bilo pa pestro te dni, nasrečo tudi jest nisem imel veliko časa bit tu gor, pa vseeno. Vsekakor bomo v Bohinju morali konkretno se zmenit, brez fig v žepu in podobnega. Morda en predlog za razmislit; onemogočanje pisanje vremenskih napovedi nečlanom društva, kajti večinoma so le ti primerki težavni. Tisti člani ki se redno srečeujemo in se poznamo vemo da smo dobra klapa, razbijajo pa nas uporabniki, ki z društvom nimajo nič. Prva prioriteta je društvo, in če bo nekaj koleteralne škode, pač bo. Probali smo biti precej liberalni in prav je tako, vendar so to nekateri začeli izkoriščati za izkazovanje svojih frustracij in očitno pretežkega življenja, ki jim ga je naklonila usoda. Kot kaže bodo potrebni radikalnejši ukrepi. Ker do srečanja niti ni več tako daleč, bi se do takrat morali izogniti vsakemu kreganju in podobnim rečem. Življenje je prekratko, da bi se kregali, pa še to zaradi nekoga čisto tretjega.

V upanju na boljši jutri vas pozdravljam Duzek - ponosni član vremenskega društva ZEVS.
« Zadnje urejanje: 19. Januar 2011, 22:44:11 od Duzek » Prijavljen

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.

http://bohinjska-bistrica.zevs.si
gradiščan
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1965-06-30
Sporočila: 5915

Lokacija: Gradišče-Brkini - 590,2 m, 11.km od Kozine proti Reki, na južnem delu je slavniško pogorje
robert.drgan@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #36 dne: 19. Januar 2011, 22:52:54 »

icon_arrow praise

podpis...od ponosnega člana ZEVS - Gradiščan
Prijavljen
medovreme
Administrator
Nimbostratus
Prisoten Prisoten

« Odgovori #37 dne: 20. Januar 2011, 08:09:45 »

Tudi jaz se strinjam z Duzekom.

lp, Medovreme
Prijavljen

Kaj je na obzorju?
ŽUPMART
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1993-12-20
Sporočila: 2161

Sneg in nevihte so zakon

nejc.trampuz@hotmail.com
Email
« Odgovori #38 dne: 20. Januar 2011, 20:02:02 »

Ker je debata ušla izpod nadzora, sem nadaljevanje premaknil v: http://forum.zevs.si/index.php/topic,3502.0.html
Prijavljen
Vreme
Uprava ZEVS
Altostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1962-05-10
Sporočila: 1124

« Odgovori #39 dne: 20. Januar 2011, 20:50:01 »

Uh uh, je bilo pa pestro te dni, nasrečo tudi jest nisem imel veliko časa bit tu gor, pa vseeno. Vsekakor bomo v Bohinju morali konkretno se zmenit, brez fig v žepu in podobnega. Morda en predlog za razmislit; onemogočanje pisanje vremenskih napovedi nečlanom društva, kajti večinoma so le ti primerki težavni. Tisti člani ki se redno srečeujemo in se poznamo vemo da smo dobra klapa, razbijajo pa nas uporabniki, ki z društvom nimajo nič. Prva prioriteta je društvo, in če bo nekaj koleteralne škode, pač bo. Probali smo biti precej liberalni in prav je tako, vendar so to nekateri začeli izkoriščati za izkazovanje svojih frustracij in očitno pretežkega življenja, ki jim ga je naklonila usoda. Kot kaže bodo potrebni radikalnejši ukrepi. Ker do srečanja niti ni več tako daleč, bi se do takrat morali izogniti vsakemu kreganju in podobnim rečem. Življenje je prekratko, da bi se kregali, pa še to zaradi nekoga čisto tretjega.

V upanju na boljši jutri vas pozdravljam Duzek - ponosni član vremenskega društva ZEVS.

praise praise praise praise praise praise praise
Prijavljen

TgT
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-06-04
Sporočila: 1605

LFC :)

« Odgovori #40 dne: 20. Januar 2011, 21:37:10 »

Placati 15e? letno, kar mi omogocilo mogoce par prispekov v temi napoved vremena? Bolj bolanega predloga pa se ne... Ne vem kam Vi to peljete, res ne vem. Ena velika zalost.
Prijavljen

medovreme
Administrator
Nimbostratus
Prisoten Prisoten

« Odgovori #41 dne: 20. Januar 2011, 21:43:15 »

Placati 15e? letno, kar mi omogocilo mogoce par prispekov v temi napoved vremena? Bolj bolanega predloga pa se ne... Ne vem kam Vi to peljete, res ne vem. Ena velika zalost.

Ne mešaj Foruma in Društva ZEVS. Srečanja in drugi dogodki so tudi sofinancirana iz članarin! Nazadnje na XII. srečanju ZEVS. Torej, članarina ni le za Forum, je za marsikaj drugega, samo prikazati se je kdaj treba in udeležiti teh dogodkov, pa se članarino hitro not prinese!

lp, Medovreme
Prijavljen

Kaj je na obzorju?
ŠTROMAR
Član VD ZEVS
Cumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1958-10-24
Sporočila: 9002

« Odgovori #42 dne: 20. Januar 2011, 21:45:46 »

Zaradi takih in podobnih razmišljan sem predlagal tudi spremembe pri registraciji na forum. Bi bilo dobro, da za delovanje foruma plačajo tudi tisti, ki le tu in tam napišejo kaj pametnega lai pa tudi neumnega. konec koncev tudi za razne BB plačujete, da lahko samo gledate, mar ne?
Prijavljen

WS2300, WS2350 in WS2355 od Lacrosse technology so zakon !
polo
Gost
« Odgovori #43 dne: 20. Januar 2011, 21:46:04 »

A si ne srečanja sami plačujete?
Prijavljen
maestro
Uprava ZEVS
Stratokumulus
Prisoten Prisoten

RD: 1981-07-17
Sporočila: 3024

klemen.crnko@yahoo.com
« Odgovori #44 dne: 20. Januar 2011, 22:00:10 »

Tisti ki pridemo nam nikoli ni težko iz žepa dati nekaj € tistemu, ki zadevo organizira. Del stroškov pa krije tudi društvo ja! In kdor ni vedel, del stroška krije tudi tistemu, ki NI član društva, pa pride na srečanje!!
Prijavljen

Strani: 1 2 [3] 4 5 6
Natisni
Pojdi na: