Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumVremenske postajeVremenske postaje po Sloveniji (Moderatorji: ŠTROMAR, mat89)Vremenska postaja Srednje Jarše
Strani: 1 2 [3]
Natisni
Avtor Tema: Vremenska postaja Srednje Jarše  (Prebrano 9759 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
north789
Član VD ZEVS
Cirostratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1994-03-22
Sporočila: 196

« Odgovori #30 dne: 17. Januar 2015, 03:05:45 »

Pozdravljen

Res me je kar malo sram stem ko sem zanemaril postajo vsekakor bom poskušal senzor spravit v pogon trenutno ni v funkciji ... potrebna bi bla nabava nove VP
Prijavljen
north789
Član VD ZEVS
Cirostratus
*
Odsoten Odsoten

« Odgovori #31 dne: 03. September 2016, 20:42:06 »

Pozdravljeni po dolgem času se oglašam

V tem času kar me ni bilo tu sem imel kup pomembnih stvari, ki so se mi dogodile in sem postajo res dal čisto na stran. Postaja z katero sem začel je nagajala problemom res ni bilo videt konca vedno se je našlo, da je hecalo.Zato je nakoncu vse skupaj reklo konec. Med tem časom je vremenska hiška propadala dvojna streha je strohnela.V prihodnjih dneh bom streho obnovil.Naročeno imam pa tudi že novo postajo oregon scientific wmr89.

Prijavljen
north789
Član VD ZEVS
Cirostratus
*
Odsoten Odsoten

« Odgovori #32 dne: 10. Julij 2017, 19:29:07 »

Pozdravljeni
Po dolgem času se vam  ponovno javljam, in sicer Vp Srednje Jarše je ponovno aktivna.Strojna oprema je Davis z original Davis serial data logerjem.Hvala članu Oblak69, ki mi je dajal nasvete pri postavitvi postaje in pa predsedniku društva Medovreme, ki mi je hitro zrihtal članski popust pri podjetju VNET D.O.O.V prihodnje je v planu zajemanje podatkov z Raspberry Pi, spletna stran čez nekaj časa še webcam.

Prijavljen
Strani: 1 2 [3]
Natisni
Pojdi na: