Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumSrečanja vremenske skupnosti ZEVSX. SREČANJE ZEVS, KUM-DOBOVEC - 28.02.2010 (Moderator: ŠTROMAR)X. SREČANJE ZEVS, KUM-DOBOVEC, 20.02.2010
Strani: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
Natisni
Avtor Tema: X. SREČANJE ZEVS, KUM-DOBOVEC, 20.02.2010  (Prebrano 181453 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Jovi
ZEVS napovedovalec
Nimbostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1989-05-10
Sporočila: 2258

Neprijetna resnica-Segrevanje ozračja

grega.likozar@telemach.net
Email
« Odgovori #60 dne: 25. Februar 2010, 15:36:05 »

Heh Maestro znajo bit poplave...sicer pa švoh je vse skup ja..ddejan na muri je blo isto in sam želel si si lahko da pri tebi nebi blo enako pa zgleda je...žalostno
Prijavljen

Razmišljajte pozitivno, uživajmo v naravi
Dejan
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1992-01-14
Sporočila: 1322

WWW Email
« Odgovori #61 dne: 25. Februar 2010, 15:41:52 »

Zgleda, da ima naš prezidente kar Meko v Krtini (za vremenarje), ker vidim, da je bilo največ članov prav pri njem. Tu pa zgleda, da niti njegova prisotnost ne bo pomagala. Ajej ajej shrug

lp
Prijavljen

Davis Vantage Pro 2 Aktiv Plus Spezial

http://ravenskavas.zevs.si
maestro
Uprava ZEVS
Nimbostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1981-07-17
Sporočila: 2763

klemen.crnko@yahoo.com
« Odgovori #62 dne: 25. Februar 2010, 16:26:34 »

Žalostno je to ja, samo potem naj bodo tiho tudi tisti, ki pravijo, da se nič ne dogaja okoli društva icon_arrow... shrug
Vendar se po drugi strani ne sekiram. Vem, da se bo zopet zbrala prijetna druščina, katera se bo klub vremenu imela zelooo super buttrock
Prijavljen

piskec
Uprava ZEVS
Nimbostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1966-05-03
Sporočila: 2135

www.krtina.com

piskec@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #63 dne: 25. Februar 2010, 17:38:15 »

Nč se ne bomo sekiral. Brez veze. Taki s(m)o vremenarji. Na forumu mnogo bolj glasni, kot kje drugje...  icon_kava

Ponavadi je treba napovedat vsaj dva meseca prej... Smiley
Prijavljen

Dejan
Altostratus

Odsoten Odsoten

WWW Email
« Odgovori #64 dne: 25. Februar 2010, 18:16:33 »

@Piskec, pri poletnih srečanjih ni problema napovedati srečanja 2 meseca prej, pri zimskih pa je problem, sploh, če hočeš organizirati kakšno smučanje.
Potem so tu še dejavnosti: kaj naj pozimi zunaj nažigamo nogomet, rokomet, tenis? Ni šans; za najeme dvoran pa...stroški
Ali pa naj v koči igramo pikado?
Pri poletnih srečanjih je bistveno večja možnost izbire dejavnosti, tudi če dežuje. Pozimi pač ne.
Škoda se mi pa zdi, da bi izgubili zimsko srečanje ob tako dobri zimi. Sem čakal, da se bo kdo drug javil za organizacijo srečanja v kakšnem s snegom bolj založenem koncu, pa nič.
Ne bomo se sekirali, kolikor nas bo, nas bo.

lp
Prijavljen

Jovi
ZEVS napovedovalec
Nimbostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1989-05-10
Sporočila: 2258

Neprijetna resnica-Segrevanje ozračja

grega.likozar@telemach.net
Email
« Odgovori #65 dne: 25. Februar 2010, 20:21:08 »

Dejan tudi s kočo nebi nič zgrešil...ravno obratno..če bi se dalo prespat pa še bolje tako b mogoče pritegnil člane kot so TWISTER, TAĐIKI in tako dalje ki naredijo žurko hehe....

Ker najraje pridejo če je nekje v koči pa magar za prespat in da se lahko zažura...tak mislim..Na muri je blo super, kle bo tut
Prijavljen

Razmišljajte pozitivno, uživajmo v naravi
max
Global Moderator
Cumulus
Odsoten Odsoten

RD: 1964-11-07
Sporočila: 8075

WWW Email
« Odgovori #66 dne: 25. Februar 2010, 20:36:22 »

Dejan, čaki mal, kakšen slalom, jest sem pa danes na Krvavcu cel dan veleslalom treniru icon_question
Ah jej jej jej banghead

Prijavljen

Dejan
Altostratus

Odsoten Odsoten

WWW Email
« Odgovori #67 dne: 25. Februar 2010, 20:39:52 »

Sej ne pravim, da ne bo super, več kot to, odlično bo! Ampak za prespati...da se prespati na Kumu, ni problema za tiste, ki so v ponedeljek frej (prosti), ampak mislim, da ima večina v ponedeljek službo, šolo.  Žal nam za v soboto ni uspelo dobiti prostega smučišča, kaj hočemo shrug
Me je pa malo prej klical soorganizator @jkocki. Govoril je z direktorjem smučišča. Snega gor je še dovolj, bati se je le prevelike količine dežja, ker bo potem smučanje "plundrasto", kot mi pravimo temu oz. neprijetno. Upajmo, da bo jutri še malo posnežilo tam gor icon_wink

@max: a smo te mal zaj*** icon_lol Smo žleht ane? Ne, sej če čisto po pravici povem, niti sam ne vem, katero disciplino nam bojo postavili icon_redface Organizacija tekme je v rokah ŠD Kum-Dobovec
« Zadnje urejanje: 25. Februar 2010, 20:42:06 od Dejan » Prijavljen

max
Global Moderator
Cumulus
Odsoten Odsoten

WWW Email
« Odgovori #68 dne: 25. Februar 2010, 20:46:05 »

@max: a smo te mal zaj*** icon_lol Smo žleht ane? Ne, sej če čisto po pravici povem, niti sam ne vem, katero disciplino nam bojo postavili icon_redface Organizacija tekme je v rokah ŠD Kum-Dobovec

Hehe, če bo tako, bo ziher VSL  icon_mrgreen
Ker nas bo tako malo smash , bi pa res lahko mel dva teka, kot pravi Maestro, da lahko v 2 vožnji popravimo rezultate icon_rolleyes Grin
Prijavljen

ŽUPMART
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1993-12-20
Sporočila: 2253

Sneg in nevihte so zakon

nejc.trampuz@hotmail.com
Email
« Odgovori #69 dne: 25. Februar 2010, 21:18:00 »

Sam bi prišel - saj veste, da sem praviloma na vsakem srečanju - vendar mi trenutno res gusti s šolo in zelo verjetno ne bom utegnil. Če pa ravno, pa sporočim.  shrug icon_wink
Prijavljen
Astra
Uprava ZEVS
Nimbostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1976-05-06
Sporočila: 2955

Vreme bo!

Email
« Odgovori #70 dne: 25. Februar 2010, 21:25:05 »

Tudi sam vsem skupaj želim obilo prijetnih trenutkov na srečanju. Trenutno imam nad glavo službo, hišo, pa še kaj bi se našlo. Enostavno pregorevam od vseh teh aktivnosti, pa čeprav so takšna srečanja pravzaprav "odklop" od dnevnih obveznosti.  Wink Vse pohvale tudi organizatorjema. Pa kakšno fotko gor nalimajte.  icon_wink
Prijavljen

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si
max
Global Moderator
Cumulus
Odsoten Odsoten

WWW Email
« Odgovori #71 dne: 26. Februar 2010, 13:02:33 »

Torej, zaenkrat je samo 8 prijavljenih icon_rolleyes
Srečanje vsekakor bo, po današnji jutranji napovedi ARSO, naj sploh ne bi bilo dežja, verjetno bomo imeli celo sonce icon_biggrin

Dejan, praviš da je ob 10h start, a bojo postavljal samo za nas osem icon_rolleyes

Vseeno, jaz sem malo čez 9h gor buttrock
Se vidimo  Grin icon_wink
Prijavljen

jkocki
Član VD ZEVS
Altokumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1969-05-31
Sporočila: 846

joco.kocnar@hotmail.com
WWW Email
« Odgovori #72 dne: 26. Februar 2010, 13:18:29 »

V soboto po tekmi, ki jo organizirajo na državnem nivoju,se z direktorjem smučišča slišiva še enkrat.Pravi, da bo proga postavljena za nas, pa čeprav nas bo samo osem.Tudi teren bo pripravljen,razen če bi res močno deževalo, kar pa kot vidimo ne bo.Skratka srečanje bo sigurno, naj se še kdo prijavi,drugače se bomo pa tudi mi imeli super.
Prijavljen

Dejan
Altostratus

Odsoten Odsoten

WWW Email
« Odgovori #73 dne: 26. Februar 2010, 13:29:46 »

Ja, Max, vremenska napoved za nedeljo je za naš konec kar ugodna. Moti me edino močan jugozahodni veter, ki zna kar precej pihati. Ne vem, kako bo sicer gor, ker je smučišče v svoji dolini, mislim, da ima smer sever-jug. Upam, da bo Kum v ozadju ustavil veter.
Trenutno pa gor rahlo dežuje, imajo pa 4.5°C, Kum ima 2°C

lp
Prijavljen

Dejan
Altostratus

Odsoten Odsoten

WWW Email
« Odgovori #74 dne: 27. Februar 2010, 12:27:33 »

Vse bolj se bliža dan D za vremenske navdušence. Manj kot 24 ur nas loči do srečanja bouncy
Malo analiziram vremensko dogajanje za jutri. Deležni bomo nekaj sonca in nekaj oblakov, kar me pa najbolj moti, veter. Padavin pa ne bo.

Tole je predvidena hitrost vetra na višini okoli 700m. Približna lokacija je označena s presečiščem črtkanih črt. Najmočnejši veter bo popoldne okoli 15 ure, kar je nekako pričakovano. Hitrost vetra naj bi bila med 40-50km/h, sunki bodo močnejši. Ampak-pihal bo jugozahodni do zahodni veter, smučišče pa je s teh strani zaprto. V ozadju se dviga 300-400m višji Kum in prav možno je, da nas bo obvaroval močnega vetra. Torej ocenjujem, da bo ob in na smučišču bolj mirno.

Najvišja temperatura pa bo pomoje jutri dosegla 7°C
Smuka ne bo ravno ugodna, je pa to zadnja šansa, da izpeljemo smučanje. Pa še to je pod ?

P.S. Še dobro, da smučišče ni v Prekmurju
P.S.S. Smučke so namazane? Robniki nabrušeni?
« Zadnje urejanje: 27. Februar 2010, 12:37:26 od Dejan » Prijavljen

Strani: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
Natisni
Pojdi na: