Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumRačunalništvoProgramska oprema Weather Alarm - aplikacija
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Weather Alarm - aplikacija  (Prebrano 12563 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Fly
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-06-12
Sporočila: 35

Lokacija: Mengeš

« dne: 01. Februar 2017, 00:02:29 »

Po več letih je moja aplikacija končno dobila povsem novo podobo in kar nekaj izboljšav...

Vem da nekatere druge aplikacije omogočajo tudi opozarjanje na padavine, vendar kolikor sem jih jaz testiral je na meji uporabnosti vse skupaj. Stalno se pojavljajo opozorila, čeprav padavin niti blizu ni. Problem je to ker so narejene z minimalno truda in uporabljajo poenostavljen kompozit radarskih slik, ki je zelo netočen. Jaz uporabljam uradne radarske slike za posamezne države.
Poleg tega ostale aplikacije uporabljajo že pripravljene podatke, ki so prosto dostopni na določenih straneh. Pri mojem primeru je srce aplikacije v glavnem programu na lastnem strežniku, ki neprestano dela izračune. Torej gre za kompletno samostojno rešitev.

Ne trdim da je moja aplikacija najboljša, je pa vloženo je ogromno mojega prostega časa (govorim seveda predvsem za program, ki teče na strežnik), zato bom vesel vsakega novega uporabnika.

Zaenkrat žal le za android, za iOS jo pa izdelujem...
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.me.weatheralarm

   
Prijavljen
gradiščan
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1965-06-30
Sporočila: 5986


Lokacija: Gradišče-Brkini - 590,2 m, 11.km od Kozine proti Reki, na južnem delu je slavniško pogorje
robert.drgan@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #1 dne: 01. Februar 2017, 08:23:19 »

Bom naložil...
Prijavljen
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: