Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumZEVS forumProblemi - napake - predlogiNimam dostopa do foruma - kaj sedaj
Strani: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23
Natisni
Avtor Tema: Nimam dostopa do foruma - kaj sedaj  (Prebrano 199896 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
piskec
Uprava ZEVS
Nimbostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1966-05-03
Sporočila: 2189


Lokacija: Krtina
www.krtina.com

piskec@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #105 dne: 07. November 2007, 11:24:17 »

Tole zgleda zelo podobno temule:
http://forum.kaspersky.com/lofiversion/index.php/t51905.html

 icon_question
Prijavljen

polo
Gost
« Odgovori #106 dne: 07. November 2007, 13:35:22 »

Sicer sem o tem na kratko napisal že na portal, ampak spet imam z domačega PC-ja onemogočen dostop! Zadeva je pa sledeča:
V firefoxu kliknem na povezavo do sem, na kar se mi v Prenos podatkov naloži datoteka "Index.php", ki jo ne morem odpreti, ker tistega programa v katerem je napisana nimam na PC-ju(čeprav je .php icon_question) in si pravzaprav tudi nočem naložiti tega.Ok,zadevo pobrišem, kliknem ponovno in spet isto, le da ima sedaj datoteka ime "Index(1).php" in ob naslednjem poizkusu "Index(2).php" in tako naprej.
V Explorerju je pa še bolj strogo: ob kliku na povezavo, samo javlja, da zadeve ne more odpreti,itd.
Opazil sem, da mi je podobno zadevo delalo na nekem drugem php forumu, kjer je kazalo na to, da firefox na tak način preprečuje(?) pojavljanje reklamnih banerjev med posti,nisem pa prepričan v to.
Kaka ideja, kaj bi to bilo in predvsem kako se tega losat?
P.s.: sedaj seveda pišem iz službe in ne od doma. icon_rolleyes
Ok,sam forum nima težav,ker meni skos in lepo deluje!

Ne razumem tega:

V firefoxu kliknem na povezavo do sem, na kar se mi v Prenos podatkov naloži datoteka "Index.php", ki jo ne morem odpreti, ker tistega programa v katerem je napisana nimam na PC-ju(čeprav je .php icon_question) in si pravzaprav tudi nočem naložiti tega.Ok,zadevo pobrišem, kliknem ponovno in spet isto, le da ima sedaj datoteka ime "Index(1).php" in ob naslednjem poizkusu "Index(2).php" in tako naprej.

Zakaj ne namestiš tisto kar ti zahteva?
Se ti mogoče v firefoxu zgoraj pojavi ena vrstica,ki te sprašuje ali dovoliš dostop do te strani?
Prijavljen
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #107 dne: 07. November 2007, 13:58:57 »


Zakaj ne namestiš tisto kar ti zahteva?
Se ti mogoče v firefoxu zgoraj pojavi ena vrstica,ki te sprašuje ali dovoliš dostop do te strani?

Ne želim nameščati tistega programa, ker ne vem, kaj se skriva v njemu.Če mi je prej forum normalno delal, ne vidim razloga, da bi moral sedaj nameščati neko neznano zadevo zato, da bi se mi odprl ponovno. icon_exclaim
Ponavljam, da je zanimivo tudi to, da se mi forum ne odpre niti v Explorerju!(le da tu ne nalaga nobenga programa).
Izgleda, da kaže na to, na kar namiguje Piskec: moj PC je bulan. icon_haha Bo treba res tega kasperskega poizkusit, ker ta moj Norton mi izgleda res bolj "boh pomagi". icon_exclaim
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
polo
Gost
« Odgovori #108 dne: 07. November 2007, 14:15:36 »

Ne želim nameščati tistega programa, ker ne vem, kaj se skriva v njemu.Če mi je prej forum normalno delal, ne vidim razloga, da bi moral sedaj nameščati neko neznano zadevo zato, da bi se mi odprl ponovno. icon_exclaim
Ponavljam, da je zanimivo tudi to, da se mi forum ne odpre niti v Explorerju!(le da tu ne nalaga nobenga programa).
Izgleda, da kaže na to, na kar namiguje Piskec: moj PC je bulan. icon_haha Bo treba res tega kasperskega poizkusit, ker ta moj Norton mi izgleda res bolj "boh pomagi". icon_exclaim
No ja...nevem....
Če že dolgo nisi formatiral računalnika pol pa na delo pa bo stvar rešena  icon_smile
Če pa še takrat ne bo delalo  je pa pomoje kriv internetni ponudnik shrug
Prijavljen
Davor
Altokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1991-02-15
Sporočila: 529


Lokacija: Zadobrova pri Celju - 257m. n. v.

« Odgovori #109 dne: 07. November 2007, 16:27:01 »

Jaz imam enake probleme kot Pihe, vendar jaz dostopam samo z Explorerjem. Ko hočem odpreti forum se mi pokaže bela stran na kateri na veliko piše, da strani ne more odpreti.
Nazadnje se mi je to zgodilo v četrtek dopoldan. Popoldan pa se mi je normalno odpiral in tudi vedno prej.

Lp
Prijavljen

Brez oblakov ni ciklona!
Slk22
Cirokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1969-11-22
Sporočila: 286


Lokacija: Begunje pri Cerknici 625 m

« Odgovori #110 dne: 07. November 2007, 16:47:10 »

Očitno je nekaj na netu narobe ker v službi na enem računalniku včeraj nisi mogel odpreti strani 24ur, danes pa je odprla normalno.
To ko klikneš na povezavo in se ti odpre shrani ... php se pa dogaja tudi meni pri drugih straneh, vendar z ponovitvijo ali osveži potem normalno odpre.
Prijavljen
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #111 dne: 07. November 2007, 17:39:15 »

Očitno je nekaj na netu narobe ker v službi na enem računalniku včeraj nisi mogel odpreti strani 24ur, danes pa je odprla normalno.
To ko klikneš na povezavo in se ti odpre shrani ... php se pa dogaja tudi meni pri drugih straneh, vendar z ponovitvijo ali osveži potem normalno odpre.

Meni pa ,kot sem že napisal samo štepa tiste "index.php" v najbrž neskončno, ker vsakič, ko ga pobrišem, se s klikom na povezavo pojavi nov, ki se poimenuje z naslednjo številko. icon_sad
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
urša
Gost
« Odgovori #112 dne: 07. November 2007, 18:35:29 »

Ugasni Firefox s Ctrl-Alt-Del.Moraš biti pa hiter,da ujameš pravi trenutek.Istočasno zapri lisičko še klasično na križec.Malo "telovadbe" bo verjetno ,a pomaga icon_biggrin
Prijavljen
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #113 dne: 07. November 2007, 23:36:37 »

Ugasni Firefox s Ctrl-Alt-Del.Moraš biti pa hiter,da ujameš pravi trenutek.Istočasno zapri lisičko še klasično na križec.Malo "telovadbe" bo verjetno ,a pomaga icon_biggrin

Kot se mi je zadeva "čudežno" pojavila, tako je še bolj čudežno izginila.Sicer nisem naredil tako, kot si predlagal, pravzaprav sploh nisem NIČ naredil in zadeva sedaj ponovno deluje! icon_eek icon_question
Resnično bi rad razlago za to! Predvsem zakaj foruma nisem mogel odpreti NE v Lisički in ne v Explorerju? In zakaj poizkusi nalaganja programa "index.php", zdaj pa kar naenkrat (brez kake moje akcije!) spet vse v redu. Ne razumem nič! shrug
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Ciklon
Stratokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1987-06-24
Sporočila: 3105


Lokacija: Voglje, 375m n.v., cca 2 km zračne razdalje od letališča J. Pučnika (na J strani avtoceste)
humanrs@msn.com
Email
« Odgovori #114 dne: 07. November 2007, 23:49:54 »

Kot se mi je zadeva "čudežno" pojavila, tako je še bolj čudežno izginila.Sicer nisem naredil tako, kot si predlagal, pravzaprav sploh nisem NIČ naredil in zadeva sedaj ponovno deluje! icon_eek icon_question
Resnično bi rad razlago za to! Predvsem zakaj foruma nisem mogel odpreti NE v Lisički in ne v Explorerju? In zakaj poizkusi nalaganja programa "index.php", zdaj pa kar naenkrat (brez kake moje akcije!) spet vse v redu. Ne razumem nič! shrug

Tudi meni se to dogaja občasno. Naprimer danes popoldne sem se moral prijavljati kar nekaj časa, po kakih 10-ih  poizkusih je vendarle uspelo.
Prijavljen

Raj je v naravi buttrock
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #115 dne: 18. November 2007, 14:45:33 »

Zdaj, ko sem še sveže razkurjen, bi spet prosil vse naše računalniške mačke, naj za vraga enkrat že pogruntajo v čem je štos, da nekateri občasno nimamo dostopa do foruma. Ob polnoči danes mi je zadeva mrknila in šele zdaj, ko sem kišto resetiral, sem lahko spet prišel na forum. Prej pa no way! Ne z lisičko in ne z explorerjem! Pa kaj za vraga je to!? Zakaj se mi to ne dogaja na drugih forumih? saj res na koncu izgleda, kot da bi se nekdo zajebaval, no! icon_arrow
No, zdaj sem se skašljal, zdaj pa umirjeno naprej. icon_wink
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
urša
Gost
« Odgovori #116 dne: 18. November 2007, 14:58:17 »

@Pihe-vem za težave in verjemi,kar sva s Piskecem lahko storila sva tudi storila.Navadno pomaga reset modema in mašine.Računalniški "strokovnjaki" ,ki so prej skrbeli za forum in vse ostalo so pa kot kaže dvignili vse štiri od sebe in jih zadeve ne zanimajo več...
Na srečanju bomo zagotovo našli rešitev za take in podobne probleme icon_wink
Prijavljen
piskec
Uprava ZEVS
Nimbostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1966-05-03
Sporočila: 2189


Lokacija: Krtina
www.krtina.com

piskec@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #117 dne: 18. November 2007, 19:29:39 »


Pihe, naslednjič prosim poskusi:

zapreš vse brskalnike,

greš na run, vpišeš cmd in stisneš enter.

V novo pojavljeno okno vpišeš: ipconfig/flushdns in Enter.

Probaš prit na forum. Poveš nam, kaj se zgodi.

A ok?
Prijavljen

jest24
Cirokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-02-15
Sporočila: 385

Lokacija: Trebnje

« Odgovori #118 dne: 26. December 2007, 10:38:10 »

No, sedaj mi je bil forum 5dni nedosegljiv-prikaz prazne strani.
No, vsaj preko telefona mi je delalo
Prijavljen
Ciklon
Stratokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1987-06-24
Sporočila: 3105


Lokacija: Voglje, 375m n.v., cca 2 km zračne razdalje od letališča J. Pučnika (na J strani avtoceste)
humanrs@msn.com
Email
« Odgovori #119 dne: 28. Januar 2008, 14:35:50 »

Zanima me, kaj naj naredim, da bi se lahko tudi v FF prijavil v forum. V IE to lahko storim brez problema, medtem ko mi v FF vedno znova prikaže stran za prijavo. ??
Prijavljen

Raj je v naravi buttrock
Strani: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23
Natisni
Pojdi na: