Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumRačunalništvoProgramska oprema Zelo dober program za webcam
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Zelo dober program za webcam  (Prebrano 8587 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Edi
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1959-04-16
Sporočila: 46


Lokacija: Domžale - Kot pri Ribnici

WWW Email
« dne: 22. Februar 2009, 16:05:11 »

Pri postavitvi zunanje kamere sem stestiral kar nekaj free in demo programčkov. Daleč najboljši in tudi cenovno ugoden je EasyWebCam
http://www.msagentsoftware.com/easyfreewebcam/downloadfull.html

Glede na akcijsko ponudbo je tudi cenovno ugoden in ni potrebno iskati krekov zanj. Nudijo tudi nek popust treh licenc za 29$ iz česar sklepam, da se zmenimo trije, naročimo program in ima vsak od nas legalno verzijo za 10$, za ta denar je pa program zastonj, sploh če samo malce pogledamo kaj vse zmore.



Torej ali mi lahko kdo pove kako je s tem Paypal in kako oziroma kje ga dobiš? Baj je zadeva najvarnejša za plačevanje preko spleta..
Prijavljen

Ni ga še bilo in nikoli več ga ne bo, pa vendar je...
Sado
Član VD ZEVS
Cirostratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1981-09-18
Sporočila: 170

Lokacija: Ajdovscina
sandi.mislej@guest.arnes.si
WWW Email
« Odgovori #1 dne: 22. Februar 2009, 16:37:26 »

Glede Paypala je tko: gres na www.paypal.com in se prijaviš. Rabis kreditno kartico, recimo Mastercard ali Visa in sledis navodilom. Kartico mors registrirat v Paypal, to pa izgleda tko, da ti bremenijo kartico za 1€, stevilka transakcije (ki jo dobis na banki oz. prek e-banke, ce imas) je pol aktivacijska koda za registracijo kartice. S tem se Paypal preprica, da je kartica prava in da je res tvoja. Tisti 1€ mas pol na Paypal racunu.
Prijavljen

Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #2 dne: 22. Februar 2009, 16:44:11 »

Glede Paypala je tko: gres na www.paypal.com in se prijaviš. Rabis kreditno kartico, recimo Mastercard ali Visa in sledis navodilom. Kartico mors registrirat v Paypal, to pa izgleda tko, da ti bremenijo kartico za 1€, stevilka transakcije (ki jo dobis na banki oz. prek e-banke, ce imas) je pol aktivacijska koda za registracijo kartice. S tem se Paypal preprica, da je kartica prava in da je res tvoja. Tisti 1€ mas pol na Paypal racunu.

Da nadaljujem:tisti 1€ se ti ob prvem nakupu upošteva v ceni. Aktivacijsko kodo moraš počakat(dobiš jo pri naslednjem izpisku porabe kreditne kartice).Izrecno poudarjajo,da svojemu ponudniku kreditne kartice ne smeš težit za to kodo,ker bodo vsako tako nadlegovanje,ki bo sporočeno s strani ponudnika kreditne kartice smatrali za kršitev dogovora in ti bodo Paypal račun razveljavili.
Mislim pa,da lahko malenkostne nakupe(tam nekje do 100 € ali 100 USD - nisem ziher) opraviš tudi brez tiste kode(če se prav spomnim).
Sicer pa vse piše v njihovih navodilih,le prebrat jih je treba in seveda razumet. icon_wink
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Edi
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1959-04-16
Sporočila: 46


Lokacija: Domžale - Kot pri Ribnici

WWW Email
« Odgovori #3 dne: 22. Februar 2009, 16:52:57 »

Glede Paypala je tko: gres na www.paypal.com in se prijaviš. Rabis kreditno kartico, recimo Mastercard ali Visa in sledis navodilom. Kartico mors registrirat v Paypal, to pa izgleda tko, da ti bremenijo kartico za 1€, stevilka transakcije (ki jo dobis na banki oz. prek e-banke, ce imas) je pol aktivacijska koda za registracijo kartice. S tem se Paypal preprica, da je kartica prava in da je res tvoja. Tisti 1€ mas pol na Paypal racunu.

Hvala za info, sem šel na tisto stran in imaš tri opcije za registracijo Personal, če samo kupuješ. Premier, če kupuješ in prodajaš in Busines za firme. Katerega od prvih dveh se splača registrirati in kako položiš potem denar na Paypal? Ali ti kar oni trgajo s kartice? Kako je z možnostjo zlorab ? Se oproščam ker sprašujem kar tam piše ampak angleščina mi ni tako domača in se bojim, da nebi kaj za j..
Prijavljen

Ni ga še bilo in nikoli več ga ne bo, pa vendar je...
Edi
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1959-04-16
Sporočila: 46


Lokacija: Domžale - Kot pri Ribnici

WWW Email
« Odgovori #4 dne: 22. Februar 2009, 17:21:14 »

Pihe hvala tudi tebi sem tako počasi tipkal odgovor Sadu, da tvojega nisem videl. Vsi pišete kreditna kartica? A potem naša NLB MasterKard za bankomate NI dobra.
Prijavljen

Ni ga še bilo in nikoli več ga ne bo, pa vendar je...
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #5 dne: 22. Februar 2009, 18:51:59 »

Pihe hvala tudi tebi sem tako počasi tipkal odgovor Sadu, da tvojega nisem videl. Vsi pišete kreditna kartica? A potem naša NLB MasterKard za bankomate NI dobra.

Imeti moraš kreditno kartico(Eurocard-Mastercard,Visa,America Express,Diners) in ne debetno(Maestro).Če ti na kartici piše kaj od prej naštetega je OK,drugače pač ne.Kreditna kartica pomeni,da ti banka odtrga porabljeno šele po cca 1 mesecu,debetna pa ,da ti trgajo takoj,ko odtipkaš na bankomatu.
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Edi
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1959-04-16
Sporočila: 46


Lokacija: Domžale - Kot pri Ribnici

WWW Email
« Odgovori #6 dne: 22. Februar 2009, 21:48:29 »

Jaz imam samo navadno bankomat LB masterkard in z njo plačujem lahko tudi v tujini. Včasih sem imel neko kreditni eurokard pa ga v Austriji sploh nikjer niso maral, pa še banka mi je nakup trgala iz tekočega računa po 1/3 zraven pa računala obresti. Neuporabno sem zadevo vrnil...
Torej se bom moral nekako drugače znajti za plačilo programa banghead
Prijavljen

Ni ga še bilo in nikoli več ga ne bo, pa vendar je...
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #7 dne: 22. Februar 2009, 22:09:37 »

Če boš tolk mencal in kompliciral,ti bom kupil jaz. icon_haha Saj sem itak že tretjini foruma na tak način kupil in uvozil robo(da sem zdaj lahko sam ostal brez icon_twisted).
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Edi
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1959-04-16
Sporočila: 46


Lokacija: Domžale - Kot pri Ribnici

WWW Email
« Odgovori #8 dne: 22. Februar 2009, 22:23:27 »

Ma ni problema
ti je moj gsm 040 207 253 al pa 051 622 381 in me jutri kaj pokliči pa se dogovoriva. Lahko mi pa pošlješ svojo številko in te pokličem jaz. Naročil bi pa kar tisto varianto tri licence za 29$, pa stvar pol lahko še komu odstopim. Ti bom kakšno lučko zrihtal za uslugo... beerchug

Pa še link do posebne ponudbe, upam, da za nas to velja. clap

http://www.msagentsoftware.com/purchase/purchase1.htm
Prijavljen

Ni ga še bilo in nikoli več ga ne bo, pa vendar je...
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: