Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumVremenske postajeVremenske postaje po Sloveniji (Moderatorji: ŠTROMAR, mat89)Vremenska postaja Zbilje
Strani: 1 2 3 [4] 5
Natisni
Avtor Tema: Vremenska postaja Zbilje  (Prebrano 114466 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
TgT
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-06-04
Sporočila: 1656


Lokacija: Dobrava, Slov.Konjice 342m.n.v.
LFC :)


WWW
« Odgovori #45 dne: 03. Oktober 2012, 21:01:56 »

Meni deluje kot klasična stran by vreme? Wink
Prijavljen

Mraz
Stratus

Prisoten Prisoten

RD: 1997-02-01
Sporočila: 5328


Lokacija: Žvab pri Ormožu, 300 n.m.v

Email
« Odgovori #46 dne: 15. Oktober 2012, 19:07:21 »

Naredil sem novo stran. To pa je zdaj moja stran od nobenega drugega ni icon_arrow.

Še link: http://zbilje.zevs.si/custom.html

Zdaj pa bo ta tudi za skoz ostala icon_wink.

 wavey

Ja res, nekaj dni je ostala, zdaj pa je spet nova  icon_question
Prijavljen
Mraz
Stratus

Prisoten Prisoten

RD: 1997-02-01
Sporočila: 5328


Lokacija: Žvab pri Ormožu, 300 n.m.v

Email
« Odgovori #47 dne: 26. November 2012, 17:22:10 »

Dodal sem novo stran icon_wink.

Strani ne prikazuje internet explorer 7,8 ali 9, pokaže samo črno ozadje, ne vem,kaj je narobe s tem internetom shrug.

Mozila, google crome ter opera internet, lahko so še drugi,ko se imenujejo, normalno prikazujejo stran. Samo explorer jo ne.

Toliko za informacijo icon_wink. icon_wink

 wavey

Nič nisi izdelal nove strani  icon_arrow

Pa očitno si lastiš izdelavo strani, ki je ti nikoli nisi izdelal... To je kvečjemu moja stran z nekaj malega dodatki.  icon_arrow
Prijavljen
gradiščan
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1965-06-30
Sporočila: 5986


Lokacija: Gradišče-Brkini - 590,2 m, 11.km od Kozine proti Reki, na južnem delu je slavniško pogorje
robert.drgan@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #48 dne: 26. November 2012, 17:38:15 »

No, nista ravno enaki... Od Roky-ja gre malo iz sredine v levo...  bouncy
Prijavljen
max
Global Moderator
Cumulus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1964-11-07
Sporočila: 8231


Lokacija: Griže pri Žalcu 299m

WWW Email
« Odgovori #49 dne: 26. November 2012, 18:17:20 »

 
Meni deluje kot klasična stran by vreme? Wink

točno  icon_neutral

smash smash
« Zadnje urejanje: 26. November 2012, 18:18:52 od max » Prijavljen

roky
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1988-02-10
Sporočila: 5581


Lokacija: Medvode 340 m.n.v.
Davis Vantage Pro 2

rokymaki28@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #50 dne: 07. December 2012, 11:35:12 »

Večkrat podatkov ni bilo na netu, verjetno ste že opazili. Babica mi ugašuje računalnik, zato takrat ni podatkov.

Dedi pa babi sta čudna. To so čudni ljudje pri hiši, ker fantazirata, da bo požar, ko je računalnik prižgan in podobne neumnosti imata banghead. Saj veste, da sta čudna. Normalni človek ne bi tega počel, ker ve,da se to pokvari čez čas, če kar tako ugašuješ računalnik icon_arrow.

Da veste razlog zakaj ni podatkov na internetu. Jst ugašam računalnik 1 na teden icon_wink.

 wavey
Prijavljen

max
Global Moderator
Cumulus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1964-11-07
Sporočila: 8231


Lokacija: Griže pri Žalcu 299m

WWW Email
« Odgovori #51 dne: 04. Januar 2013, 11:09:05 »

Preveri senzor za vlago!!! Od 31.decembra imaš 100%  icon_question
Prijavljen

Domček
Gost
« Odgovori #52 dne: 04. Januar 2013, 20:24:00 »

@roky ima meglo nonstop. Grin icon_lol Bolj je pomojem problem pri njegovi kalibraciji v programu ali pa se spet kaj igra z nastavitvami. suspicious
Prijavljen
roky
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1988-02-10
Sporočila: 5581


Lokacija: Medvode 340 m.n.v.
Davis Vantage Pro 2

rokymaki28@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #53 dne: 12. Maj 2013, 14:07:19 »

Naredil sem novo stran: http://zbilje.zevs.si/custom.htmlicon_wink

Ta stran se mi zdi lepša. Dodal sem še nekaj stvari na strani icon_wink. Malo dodatkov sem jst naredil in dodal, drugače pa je že ta stran narejena v wswinu icon_wink icon_arrow.

Ko gledate mojo stran večkrat, ste verjetno opazili,da večkrat niso dosegljivi podatki. Kot sem že omenil moj brat Jan starejši ,ko je star 16 let, je velikokrat na računalniku in igra igrice, ali pa gleda različne filme na you tube, zato mi velikokrat ugaša wswin. Tako,da boste vedeli, zakaj podatki večkrat niso dosegljivi icon_arrow icon_wink.

Lp. Roky  wavey wavey wavey
Prijavljen

roky
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1988-02-10
Sporočila: 5581


Lokacija: Medvode 340 m.n.v.
Davis Vantage Pro 2

rokymaki28@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #54 dne: 23. Julij 2013, 17:37:18 »

Danes sem zrihtal, da podatke pošilja na to stran, kot je prej pošiljalo http://zbilje.zevs.si/custom.html . Podatki se pošiljajo iz vremenske postaje OREGON WMR 928. Veter ne deluje, ga moram popraviti. Upam,da bo še deloval, ker je malo zarjavelo, tam,ko so bile alkalne baterije. Verjetno je kislina malo iztekla. Še sporočim.

Vglavnem glejte to stran: http://zbilje.zevs.si/custom.html , kot ste jo ponavadi  icon_wink.

Lep dan želim vsem icon_wink.

Lp. Roky wavey
Prijavljen

roky
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1988-02-10
Sporočila: 5581


Lokacija: Medvode 340 m.n.v.
Davis Vantage Pro 2

rokymaki28@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #55 dne: 24. Julij 2013, 11:53:10 »

Danes sem očistil senzor od vetromera, tam,ko je bilo zarjavelo zraven baterij. Vstavil sem baterije in resetiral vetromer tako,da zdaj vse deluje icon_wink. Danes sem tudi očistil dežemer,ker je bil umazan, zdaj je čist buttrock. Tako,da zdaj vse deluje kot mora icon_arrow.

Še stran na kateri se osvežujejo podatki:  http://zbilje.zevs.si/custom.html

Lep vroč dan vsem icon_biggrin.

 wavey
Prijavljen

Oblak69
Stratus

Prisoten Prisoten

RD: 1969-08-17
Sporočila: 6500


Lokacija: Šentjošt nad Horjulom; 642m Član VD ZEVS

Email
« Odgovori #56 dne: 24. Julij 2013, 13:50:22 »

Na spletni strani vidim, da maš grafe stare dva meseca. Kaj padavine ti postaja tudi ne meri ?
Prijavljen

roky
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1988-02-10
Sporočila: 5581


Lokacija: Medvode 340 m.n.v.
Davis Vantage Pro 2

rokymaki28@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #57 dne: 26. Julij 2013, 17:53:04 »

Verjetno nekatere zanima zakaj na spletni strani nimam grafov. Nimam jih zato, ker kar dosti prostora zavzamejo v samem računalniku. Če bi imel še en računalnik samo za postajo bi imel grafe tako pa jih nimam,ker imam samo en računalnik in ga uporabljam za vse stvari icon_wink. Pa še moj mlajši brat je gor, ko je star 17 let, potem pa še on kaj dela na računalniku. Včasih ugasne wswin,ker ga moti,zato ni podatkov na netu. Upam,da ne bo ugašal wswina. Važni so podatki na strani, grafi pa niso toliko važni icon_wink.

Lep vroč dan vsem icon_wink.

 wavey
Prijavljen

roky
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1988-02-10
Sporočila: 5581


Lokacija: Medvode 340 m.n.v.
Davis Vantage Pro 2

rokymaki28@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #58 dne: 31. Julij 2013, 05:46:14 »

Danes grem na morje za 1 teden ali več. Ne vem še. Tako,da ne vem kako bo s podatki, ker moj brat Jan,ko bo star 17 , zmeraj dela kaj po svoje ali pa ugasne wswin, da ni podatkov. Jst bom v wswinu ugasnu create update data file, to dela tudi grafe na spletni strani, da wswin ne bo skakal na zaslonu. Če je pa kljukica pa skače. Bom izklopil to zadevo, tako,da grafov na strani nekaj časa ne bo na strani,da ne bi mojega brata motilo in da ne bo ugašal wswina icon_wink. Bodo pa samo podatki icon_wink.
Zdaj pa je od njega odwisno,kaj bo delal z računalnikom. Ali ga bo ugašal ali ne bo shrug. Boste videli po podatkih icon_arrow.

Lep dan želim vsem pa lepo se imejte, dokler še poletje traja icon_wink icon_cool icon_biggrin.

 wavey
Prijavljen

roky
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1988-02-10
Sporočila: 5581


Lokacija: Medvode 340 m.n.v.
Davis Vantage Pro 2

rokymaki28@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #59 dne: 12. Avgust 2013, 16:30:06 »

Kot sem opazil včasih ne osvežuje stran http://zbilje.zevs.si/custom.html  , recimo tam 3 ure ali več. Predlagam,če ta stran ne dela pa poglejte to: http://zbilje.zevs.si/current.html   . Ta pa deluje

stalno razen,če brat ugasne wswin, pa ne deluje icon_wink.



Lep vroč dan vam želim vsem. Lepo izkoriščajte lepe dneve pa tudi,če je vroče, ker bo hitro vse minilo in se bo pozimi  zadrževala nizka oblačnost celi dan,  nekatere to zelo moti. Mene tudi. Rajše imam lepo sončno vreme kot pa tisto meglo cel dan pozimi icon_arrow.

Lepo izkoriščajte lepe sončne dneve za sprehode v naravi buttrock icon_cool.

 wavey
« Zadnje urejanje: 12. Avgust 2013, 16:32:36 od roky » Prijavljen

Strani: 1 2 3 [4] 5
Natisni
Pojdi na: