Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumZEVS forumZEVS forum - prvi vtisiPozdrav!
Strani: 1 [2]
Natisni
Avtor Tema: Pozdrav!  (Prebrano 104060 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
medovreme
Administrator
Nimbostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1979-04-12
Sporočila: 2885


Lokacija: Kamnik - Duplica

« Odgovori #15 dne: 07. Avgust 2013, 08:49:50 »

Jože pozdravljen in dobrodošel na forumu. Lepo da si pripravljen pomagat,v teku imamo prenovo portala,hočemo ga oživit z raznimi zanimivimi temami.Za vsakršno pomoč bomo zelo hvaležni.

lp

Pozdravljeni, Jože!

Na ZS (sporočila) in e-naslov sem vam poslal nekaj informacij o prenovi Portala in kontakte ter osnovne informacije o Vremenskem društvu ZEVS.
Dobrodošli!Pomoč je seveda vzajemna Smiley

lp, Marko Premelč (Medovreme)

Prijavljen

Kaj je na obzorju?
ribncan
Gost
« Odgovori #16 dne: 07. Avgust 2013, 09:41:40 »

Pozdrav tudi od mene. Sem Jože iz Ribnice, ukvarjam se z izdelavo spletnih strani ( tudi forumov), tako da če me lahko kje "ponucate" izvolite.
Drugače pa forum lepo oblikovan same pohvale. Pa tudi redno moderiran, kar je v današnjem času pohvalno.
Upam, da dobim kakšen praktičen odgovor na moje vprašanje če ga bom imel. Imam namreč namen tudi sam postaviti vremensko postajo, ker pa sem čisti začetnik na tem področju, mi bo tale forum še kako prav prišel. Sploh ker vidim da ste prijazni in pripravljeni na sodelovanje in svetovanje.
Zaenkrat toliko, pa se kmalu spet kaj oglasim.

Živjo sosed!

Me veseli, da si se nam pridružil. Kot je bilo že omenjeno se ravno sedaj razmišlja o prenovi portala in tvoja pomoč bi nam še kako prav prišla. Lepo tudi, da razmišljaš o postavitvi vremenske postaje, mi smo ti v vremenskem društvu ZEVS pripravljeni nuditi vso pomoč in podporo. To bi bila mimogrede že tretja vremenska postaja na ribniškem območju.  Smiley

lp
Prijavljen
levjos
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1955-09-28
Sporočila: 68



WWW
« Odgovori #17 dne: 07. Avgust 2013, 10:01:46 »

Ja hvala za vašo dobrodošlico. Evo dobil sem tudi vse potrebno za kontakte, sedaj pa " veselo na delo". Vreme bo...
Prijavljen
komar
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 1966


Lokacija: Radovljica (491 m.n.v.)

« Odgovori #18 dne: 23. September 2021, 18:21:25 »

Čestitke našemu prvemu novemu uporabniku po 13. novembru 2020. @Lukaa1, dobrodošel!
Prijavljen
komar
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 1966


Lokacija: Radovljica (491 m.n.v.)

« Odgovori #19 dne: 06. December 2023, 20:44:02 »

Kot kaže bo z najnovejšim članom (na sliki na povezavi prvi z leve) sedaj naš forum bolj nogometno obarvan... icon_wink

https://nkmura.si/clanek/fazanerija-bo-dobila-novo-travnato-povrsino
Prijavljen
Strani: 1 [2]
Natisni
Pojdi na: