Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumRačunalništvoProgramska oprema Wswin
Strani: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 65
Natisni
Avtor Tema: Wswin  (Prebrano 568346 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Astra
Uprava ZEVS
Nimbostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1976-05-06
Sporočila: 2950


Lokacija: VP Komenda / Vrhnika
Vreme bo!


Email
« Odgovori #135 dne: 25. Marec 2008, 23:59:02 »

Ja, tudi po mojem mnenju je narobej nekaj drugega in ne baterije. Morda je kaj z memorijo, grafično kartico. Ponavadi so lahko težave z grafiko, če ti kakšen drug grafični program odžira preveč memorije, morda za spletno kamero ...  icon_question
Prijavljen

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #136 dne: 26. Marec 2008, 00:13:23 »

Ja, tudi po mojem mnenju je narobej nekaj drugega in ne baterije. Morda je kaj z memorijo, grafično kartico. Ponavadi so lahko težave z grafiko, če ti kakšen drug grafični program odžira preveč memorije, morda za spletno kamero ...  icon_question

Pravkar sem @polotu napisal ZS in mu opisal neko čudno zadevo v WsWinu.Ali ima še kdo izmed vas v WsWinu mapo z imenom "WAP"?
To se je meni pojavilo pred kratkim in včeraj je ta zadeva postala aktivna, saj mi WSWINERR.TXT datoteka javlja Html/WAP-Error Rewrite:"joj.htm". Mimogrede "joj.htm" sploh ne vem kaj je!? Te zadevščine jaz sploh nimam ne v WsWinu , ne na strežniku!
In ta WAP mi je tudi sumljiv! Kot, da bi kdo hotel preko kakega mobitela šarit po programu..... icon_question
Zdaj mi je zadeva pa res postala sumljiva! Ve kdo kaj več o tem?
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Astra
Uprava ZEVS
Nimbostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1976-05-06
Sporočila: 2950


Lokacija: VP Komenda / Vrhnika
Vreme bo!


Email
« Odgovori #137 dne: 26. Marec 2008, 00:32:15 »

Moj Wap direktorij je prazen, če kaj pomaga.  icon_question
Prijavljen

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si
max
Global Moderator
Cumulus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1964-11-07
Sporočila: 8232


Lokacija: Griže pri Žalcu 299m

WWW Email
« Odgovori #138 dne: 26. Marec 2008, 06:47:52 »

WAP je datoteka, v katero lahko narediš pot iz WsWina in potem lahko na mobitelu pogledaš podatke iz tvoje postaje. Če tega ne rabiš, lahko to datoteko mirne duše brišeš.
Čisto možno je, da je nekdo, preko bluetooth-a, v tvoji bližini iskal omrežje, s prenosnim računalnikom icon_exclaim, ali telefonom in zašel v tvojo mrežo.
A imaš router ali fiksni modem?

Upam da boš zadevo rešil čimprej icon_wink
Prijavljen

Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #139 dne: 26. Marec 2008, 10:26:19 »

WAP je datoteka, v katero lahko narediš pot iz WsWina in potem lahko na mobitelu pogledaš podatke iz tvoje postaje. Če tega ne rabiš, lahko to datoteko mirne duše brišeš.
Čisto možno je, da je nekdo, preko bluetooth-a, v tvoji bližini iskal omrežje, s prenosnim računalnikom icon_exclaim, ali telefonom in zašel v tvojo mrežo.
A imaš router ali fiksni modem?

Upam da boš zadevo rešil čimprej icon_wink

Ziher bo nekaj takega @max!Imam namreč wireless router. :icon_sad:Datoteko sem sedaj brisal, vendar izboljšanja ni.Le tista "joj.htm" datoteka se ne kaže več v WSWINERR.TXT. icon_exclaim
Nekdo se pač pošteno igra z mojo nevednostjo. icon_sad icon_exclaim
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Vreme
Uprava ZEVS
Altostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1962-05-10
Sporočila: 1132


Lokacija: Zgornja Velka, 326 m.n.v.

WWW
« Odgovori #140 dne: 26. Marec 2008, 11:45:34 »

Bojim se, da boš moral vso zadevo deištalirat in ponovno inštalirat s tem pa ti nobeden ne garantira,da bo potem bolje  icon_question. Bentiš življenje nas vsakodnevno presečna z novimi doživetji... shrug

Prijavljen

Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #141 dne: 26. Marec 2008, 12:21:23 »

Bojim se, da boš moral vso zadevo deištalirat in ponovno inštalirat s tem pa ti nobeden ne garantira,da bo potem bolje  icon_question. Bentiš življenje nas vsakodnevno presečna z novimi doživetji... shrug



Izgleda, da je ena od datotek aktuell.txt ali še bolj verjetno aktuell.gif poškodovana.Vzroka ne vem.Če se komu kaj posveti, bi bilo dobro to napisat, da bomo imeli še eno izkušnjo več.
Zadeve se bom lotil v soboto ali nedeljo, ker grem zdaj v deželo cvička(oz.v deželo zdravljenja revme,hehe).
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Vreme
Uprava ZEVS
Altostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1962-05-10
Sporočila: 1132


Lokacija: Zgornja Velka, 326 m.n.v.

WWW
« Odgovori #142 dne: 26. Marec 2008, 12:25:18 »

Pol pa najprej pred pokušnjo cvička odstrani (prekopiraj) obe datoteki, pa boš videl kje si! Smiley

Prijavljen

Astra
Uprava ZEVS
Nimbostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1976-05-06
Sporočila: 2950


Lokacija: VP Komenda / Vrhnika
Vreme bo!


Email
« Odgovori #143 dne: 30. Marec 2008, 21:44:40 »

Imam eno vprašanje in sicer glede WSWINA ter datoteke awekas.txt, namreč včeraj sem malo brskal po AWEKASU in gledal katere programe kdo uporablja (wswin, wswin direct link...), namreč doslej sem imel jaz wswin (awekas.txt), včeraj pa sem zasledil v wswinu pod INTERNET-ADJUSTMENTS-AWEKAS, da se lahko pošilja podatke tudi na AWEKAS, prek direct link-a, sicer sem geslo pozabil, a so mi poslali z AWEKAS-a novega, geslo in upor. ime sem vnesel, nastavil na 5 minut, in že mi je uspešno pošiljalo na AWEKAS, saj mi je tudi napisalo AWEKAS: OK, ne vem pa zakaj mi ne osveži na mapwievu, ker stara awekas.txt datoteka je pa seveda neosvežena, saj mi sedaj prek direct link-a pošilja gor na AWEKAS, ne vem pa kako bi uštimal, da bi mi še na mapwiev prenašalo icon_question icon_question
Maverick, svetujem ti, da preklopiš na staro pošiljanje podatkov preko awekas.txt. Kaj več na poznam za sedaj. Mislim, da tudi na Krtini ne bo vidnih podatkov, ker ni posodobljenega awekas.txt.  icon_smile
Prijavljen

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si
gradiščan
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1965-06-30
Sporočila: 5986


Lokacija: Gradišče-Brkini - 590,2 m, 11.km od Kozine proti Reki, na južnem delu je slavniško pogorje
robert.drgan@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #144 dne: 31. Marec 2008, 06:53:38 »

ker mi je res čudno, da mi na awekas normalno pošilja, na mapwiev pa ne icon_eek icon_question shrug

Sem ti že včeraj napisal, kaj naredi, sedaj ti še tukaj pripopam:

http://forum.zevs.si/index.php?topic=606.0

Prijavljen
TgT
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-06-04
Sporočila: 1657


Lokacija: Dobrava, Slov.Konjice 342m.n.v.
LFC :)


WWW
« Odgovori #145 dne: 04. April 2008, 17:11:27 »

Pojdi se z žogo ven igrat.
Prijavljen

Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #146 dne: 04. Maj 2008, 21:41:24 »

En mesec me je zadeva pustila pri miru, pa sem spet tam! WsWin se spet punta! icon_arrow icon_twisted
Ista fora, kot pred mesecem dni. Aktuell.txt datoteka je ažurirana v WsWinu, grafa in podatkov pa nikjer! Sem naredil chkdsk, pa izbrisal večino nepotrebnih arhivskih datotek v WsWinu, pa resetiral PC enih 10 x, čekiral upload, ki poteka nemoteno.....jaz pa buljim v prazen graf. Pred mesecem ste mi svetovali, naj zadevo deinstaliram in ponovno naložim.Bo treba res ta postopek izvest izgleda, saj tokrat brisanje datotek(kar sem naredil prvič) tokrat ne pomaga. Bi pa res rad generalno vedel, kaj mu tokrat fali temu wsWinu? icon_question

Podatki tako iz moje postaje vidni samo meni na konzoli Daviske. shrug
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Vreme
Uprava ZEVS
Altostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1962-05-10
Sporočila: 1132


Lokacija: Zgornja Velka, 326 m.n.v.

WWW
« Odgovori #147 dne: 04. Maj 2008, 21:44:47 »

Res zanimivo  icon_question, ampak zanimivo je tudi to, da ti mini gif-e prikazuje normalno. Torej je samo problem v aktuel.gif-u. A maš postajo na svojem računalniku??
Prijavljen

Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #148 dne: 04. Maj 2008, 22:17:26 »

Res zanimivo  icon_question, ampak zanimivo je tudi to, da ti mini gif-e prikazuje normalno. Torej je samo problem v aktuel.gif-u. A maš postajo na svojem računalniku??

Na svojem je ja. Bom še malo tale aktuel.gif pogledal. icon_question
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Gorazd
Član VD ZEVS
Altostratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1972-12-15
Sporočila: 1504


Lokacija: Zatolmin - 260m

WWW Email
« Odgovori #149 dne: 05. Maj 2008, 10:43:13 »

Pa tudi padavine imaš spet čudno izpisane. Kot da bi imel letos strašansko sušo  icon_lol

Lep dan,
Gorazd
Prijavljen


Mejte se radi
Strani: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 65
Natisni
Pojdi na: