Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumZEVS forumProblemi - napake - predlogiForum: napake in predlogi
Strani: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 55
Natisni
Avtor Tema: Forum: napake in predlogi  (Prebrano 532681 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #150 dne: 29. Oktober 2008, 22:46:04 »

Pihe uredi si profil pa bo zrihtano, tam moreš dat samodejno zaznaj pa potrdi!  wavey

Hvala za nasvet.Ni bilo glih tako, ampak sem ročno zamenjal.Thx. icon_wink
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
MINIMAX
Stratus

Odsoten Odsoten

RD: 1967-11-30
Sporočila: 4852


Lokacija: Ljubljana-Polje

« Odgovori #151 dne: 06. December 2008, 20:54:30 »

Zadnje čase se je predvsem v "reporterskih" temah razpaslo čestitanje za vsako reportažo brez konkretnega komentiranja, največkrat tudi samo s smeškoti. Teme tako postajajo obsežne in nepregledne. Predlagam, da se takšnemu komuniciranju brez konkretnega komentiranja z "novo dodano vrednostjo" odpovemo v korist preglednosti.

Upam, da s tem nisem koga prizadel.

MINIMAX
Prijavljen

MINIMAX
Lj-Polje
andrej
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1941-06-09
Sporočila: 18


Lokacija: Ljubljana

« Odgovori #152 dne: 06. December 2008, 21:47:59 »

Problem je sistemski kot bi se temu moderno reklo. Vsi bi radi bili vsaj strokovnjaki s 5 zvezdicami in se je zato treba oglašati pa če tudi z kr neki. Res postaja nadležno iskanje vsebin v masi brezveznih postov. LP
Prijavljen

andrej
Cumulonimbus
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1990-01-06
Sporočila: 2314


Lokacija: kamnik/žale

Email
« Odgovori #153 dne: 06. December 2008, 21:58:12 »

Problem je sistemski kot bi se temu moderno reklo. Vsi bi radi bili vsaj strokovnjaki s 5 zvezdicami in se je zato treba oglašati pa če tudi z kr neki. Res postaja nadležno iskanje vsebin v masi brezveznih postov. LP

X
Prijavljen

Član ZEVS Smiley
fredek
Gost
« Odgovori #154 dne: 06. December 2008, 22:14:55 »

Temu pa ja ni težko narediti konca. Nazivi glede na število postov se enostavno ukinejo, izklopijo.

Obstaja pa možnost (vem da je bila v nastavitvah ko sem prvič instaliral) ta se priljubljenost oz. strokovnost ocenjuje s strani uporabnikov. V ta namen se poleg nicka prikažeta simbola + in - s katerim drugi uporabniki uravnavajo recimo temu strokovnost oz. naziv dotičnega člana.

Osebno tudi jaz ne vidim nobenega smisla "nagrajevanja članov" glede na število postov, eden izmed razlogov, ste prej navedli.
Prijavljen
Cumulonimbus
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1990-01-06
Sporočila: 2314


Lokacija: kamnik/žale

Email
« Odgovori #155 dne: 06. December 2008, 22:18:05 »

Jaz mislim, da bi se morali nazivi posameznemu članu dodeliti, glede na posameznikovo znanje, itq se pa preko postov ve, kdo res nekaj ve, kdo samo obrača besede tistih, ki sestavijo kako obširno napoved, da izgledajo strokovni, kdor pa tu gori samo nabija poste in takih je tu gori vsaj polovica... icon_arrow


lp
Prijavljen

Član ZEVS Smiley
polo
Gost
« Odgovori #156 dne: 06. December 2008, 22:32:32 »

Temu pa ja ni težko narediti konca. Nazivi glede na število postov se enostavno ukinejo, izklopijo.

Obstaja pa možnost (vem da je bila v nastavitvah ko sem prvič instaliral) ta se priljubljenost oz. strokovnost ocenjuje s strani uporabnikov. V ta namen se poleg nicka prikažeta simbola + in - s katerim drugi uporabniki uravnavajo recimo temu strokovnost oz. naziv dotičnega člana.

Osebno tudi jaz ne vidim nobenega smisla "nagrajevanja članov" glede na število postov, eden izmed razlogov, ste prej navedli.

Sem vključil "ugled" pa da vidimo kako se bo stvar obnesla.
Prijavljen
polo
Gost
« Odgovori #157 dne: 07. December 2008, 00:40:27 »

Fantje,ker niste pravični eden do drugega in tu stiskate pluse in minuse kot, da ste na volitvah za predsednika začasno ukinjam to funkcijo.

Eni so že globoko v minusu,pa danes jih še sploh na forum ni bilo!
Očitno niste dojeli bistva!
O tem,če bo ta funkcija v nadalje v uporabi bomo pa odločali člani UO in NO.
Prijavljen
TgT
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-06-04
Sporočila: 1657


Lokacija: Dobrava, Slov.Konjice 342m.n.v.
LFC :)


WWW
« Odgovori #158 dne: 07. December 2008, 01:40:26 »

Zgrešen sistem.

Ugled bi se moral dobiti z enkratno oceno napisanega prispevka na voljo samo moderatorjem.
Opcije za oceno prispevkov pa ustezno/neustrezno

Ugled bi se pa potem meril v razmerju zelena proti rdečem.     *********

Nja, tudi ta je lahko zgrešen. Itak ga nobeden ne bi napisal  icon_haha
Prijavljen

Cumulonimbus
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1990-01-06
Sporočila: 2314


Lokacija: kamnik/žale

Email
« Odgovori #159 dne: 07. December 2008, 01:53:07 »

Fantje,ker niste pravični eden do drugega in tu stiskate pluse in minuse kot, da ste na volitvah za predsednika začasno ukinjam to funkcijo.

Eni so že globoko v minusu,pa danes jih še sploh na forum ni bilo!
Očitno niste dojeli bistva!
O tem,če bo ta funkcija v nadalje v uporabi bomo pa odločali člani UO in NO.


Se strinjam in bolj ste nekateri ocenjevali koliko vam je kateri član slabega naredil, da mu "kao" vrnete milo za drago, s tem ko pritisnete minus, kot pa to koliko ta uporabnik dejansko zna...  Čisto otročje od vas icon_banned


lp
Prijavljen

Član ZEVS Smiley
Gorazd
Član VD ZEVS
Altostratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1972-12-15
Sporočila: 1504


Lokacija: Zatolmin - 260m

WWW Email
« Odgovori #160 dne: 07. December 2008, 01:55:02 »

Ma jaz teh števil sporočil in nazivov že dolgo ne gledam. Nazive se res lahko ukine, razen če bi jih nekdo (moderator ali administrator) dodelil. Sicer pa je skoraj dovolj naziv Član ZEVS, ostali pa nič.
Gorazd
Prijavljen


Mejte se radi
fredek
Gost
« Odgovori #161 dne: 07. December 2008, 10:54:11 »

MAdonca, kaj se lahko zgodi v treh urah. Iz ene skrajnosti v drugo.

pom pogledal po nastavitvah, kaj je možno nastaviti. Ti nazivi niso tako slabi, samo povezave s številom postov ne sme biti. Čist ročno nastavljanje po nekem sistemu, npr. predlog -> odobritev s strani moderatorjev
Prijavljen
kemik
Cirostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1987-10-20
Sporočila: 125


Lokacija: Kamnik / Dobeno (405m) - Mengeš

Email
« Odgovori #162 dne: 07. December 2008, 11:01:37 »

Mislim, da bi bilo najmanj težav, če bi kar administratorji dali naziv tistim, ki obvladajo vreme. Ni pa nobena skrivnost, kdo to je. Glasovanje s strani forumašev ni smiselno, saj se je že včeraj pokazalo, da se je klikalo kar tja v tri dni. Ostali člani foruma so pa potem brez naziva, s čimer pa tudi ni nič narobe.
Prijavljen
fredek
Gost
« Odgovori #163 dne: 07. December 2008, 11:14:56 »

Kolikor sem pogledal v nastavitve, je možno samo 1x na 24 ur spremeniti ugled (razen adminom).

Zmente se, pa bomo že nekak popravili temo, samo je pa potrebno, da nekdo od glavnih na forumu to tudi javno objavi in pove kako in kaj.
Prijavljen
MINIMAX
Stratus

Odsoten Odsoten

RD: 1967-11-30
Sporočila: 4852


Lokacija: Ljubljana-Polje

« Odgovori #164 dne: 07. December 2008, 16:39:37 »

Vrgel kepo povzročil plaz, moj namen pa je bilo le opozoriti na nepreglednost, ki nastaja z nepotrebnimi posti oz. posti, ki nimajo veze s temo (včasih pač kakšna tudi uide in taki ne gre zamera) ali pa so brez komentarja  wavey , beerchug , icon_wink  ipd.
Prijavljen

MINIMAX
Lj-Polje
Strani: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 55
Natisni
Pojdi na: