Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumZEVS forumProblemi - napake - predlogiForum: napake in predlogi
Strani: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 55
Natisni
Avtor Tema: Forum: napake in predlogi  (Prebrano 532708 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
TgT
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-06-04
Sporočila: 1657


Lokacija: Dobrava, Slov.Konjice 342m.n.v.
LFC :)


WWW
« Odgovori #195 dne: 07. Januar 2009, 19:56:07 »

Hmmm, pri resoluciji 1280x1024 bi tole mal čudn prišlo ker slika ne bo čez cel zaslon, tako da bi blo dobr že na sliki nardit nek prehod v barvo ki je potem uporabljena v stilu za ozadje kjer se nahaja banner
Prijavljen

fredek
Gost
« Odgovori #196 dne: 07. Januar 2009, 20:55:56 »

Samo na desnem robu, to bom že porihtal.
Prijavljen
Vreme
Uprava ZEVS
Altostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1962-05-10
Sporočila: 1132


Lokacija: Zgornja Velka, 326 m.n.v.

WWW
« Odgovori #197 dne: 07. Januar 2009, 22:19:32 »

Tukaj je link do logo-ta
http://i39.tinypic.com/2hp7iog.jpg

Zdaj je pa odvisno od admin-ov ali bodo uporabili nov logo.

Uzivajte! Cheesy

Odlično!!!  clap clap clap clap
Kot izgleda bo Fredek dal čim prej gor!!!
Prijavljen

black_rider
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1991-04-18
Sporočila: 1001

Lokacija: Novo mesto

Email
« Odgovori #198 dne: 08. Januar 2009, 19:14:05 »

Odlicno zgleda!  Grin
Prijavljen
fredek
Gost
« Odgovori #199 dne: 08. Januar 2009, 19:52:47 »

To maš vse na portalu sedaj.
Prijavljen
Duzek
Administrator
Altostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1983-09-22
Sporočila: 1998


Lokacija: Bohinj (Bohinjska Bistrica) 521m

WWW Email
« Odgovori #200 dne: 09. Januar 2009, 00:11:00 »

Bravo lepo izgleda, a bo na portalu tudi
Prijavljen

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si
fredek
Gost
« Odgovori #201 dne: 11. Januar 2009, 15:18:29 »

Nov logotip od sedaj tudi na portalu.
Upam, da vam je všeč in še enkrat hvala avtorju.
Prijavljen
Patrice
Gost
« Odgovori #202 dne: 15. Januar 2009, 23:01:25 »

Pozdravljeni,
Glede ureditve foruma, jokanja in komentiranja bi tudi jaz podal vsebinsko pripombo: Namreč, imamo krasno temo Napoved vremena (moderirana, strokovna), ki je popolnoma prazna (1 post za januar). Po drugi strani, manj resna napoved je postala skorajda povsem resna. Tema jokanje in komentiranje, se je znašla v smetišču (hm, hm). Čemu imamo popolnoma prazno moderirano napoved, skoraj prazno trenutno napoved in popolnoma nabasano temo v smetišču, ne vem.
Je pa res, da se bi morali nekateri držati več vljudnosti (ne glede na temo). Podpiram bane žaljivih in neprimernih komentarjev. A plac za "laike", "snegoljubce", špekulacije mora biti, če naj forum živi. Vzkliki radosti in razočaranj pa so čisto zabavni. Dokaz, da imam prav je, da je na forumu najbolj obiskano prav smetišče - to je slabo za forum - pomeni, da se ne sledi željam uporabnikov.
Sam pogrešam še nekaj: Sledenje dogodkom. Na primer, drugi teden se nam obeta vremensko zanimivo dogajanje. Mene bi prav zanimalo videti, kako se je zadeva postavljala od začetnih napovedi, dnevnih napovedi in dejanskega stanja (sem pašejo tudi opisi vremena, kakršno je). Zadeva bi bila lahko zelo poučna, saj bi dobil dejanski pregled nad nekim vremenskim dogodkom.
Vem, da so morda želje drugačne, fino bi bilo, če bi kdo tudi utemeljil stanje na forumu, kakršno je (gotovo so tudi argumenti za to).
Lep pozdrav
Patrice Monroe Pustavrh
Prijavljen
Cumulonimbus
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1990-01-06
Sporočila: 2314


Lokacija: kamnik/žale

Email
« Odgovori #203 dne: 15. Januar 2009, 23:04:07 »

Podforum smetišče je namenjen temu, da se vanj piše vse vrste postov ki tako ali drugače ne sodijo v ostali del foruma, največji problem pa je v tem, da mnogo članov misli, da pa če je tema v smetišču, pa tam ne veljajo pravila kot veljajo v preostalem delu foruma v tem je problem. Hvala bogu, da se človek lahko sprosti, da lahko kdaj tudi kako neumestno napiše kam, ampak vse v mejah dobrega okusa in seveda v SKLADU S PRAVILI! icon_arrow


lp
Prijavljen

Član ZEVS Smiley
Patrice
Gost
« Odgovori #204 dne: 15. Januar 2009, 23:13:07 »

Še nekaj, fantje, čist resno: Fajn bi blo, da se objavi pravila objavljanja v forumu (klik na pravila mi ne dela, oziroma pridem sam do Twisterjevega posta, pol pa mi javi neki v stilu "access denied" oziroma samo za člane društva. Pa dajte na sticky in na vrh, da se takoj ve, pri čem si. Rad berem vaš forum, sicer sem čisti lolek, a marsikaj sem se naučil pri vas. Mislim pa, da bi bila pravila igre dobra zaradi tega, ker pač par osebkov ni sposobnih kulturne debate, par pa nas je lolekov (me included), ki nehote naredimo kako bedarijo in postamo tja, kamor je najmanj treba iz gole nevednosti.
Prijavljen
matootam
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1983-09-15
Sporočila: 1052


Lokacija: Logatec

Email
« Odgovori #205 dne: 15. Januar 2009, 23:27:16 »

Jaz bi rekel samo tole: pravila so potrebna tudi v podforumih! V njih bi moralo biti napisano kaj se piše v ta podforum, kaj se sme in česa se ne sme. Predvsem zaradi pomanjkanja teh pravil prihaja tudi do nepotrebnih postov.
Je pa to vse odvisno od vsakega posameznika, ker sama pravila ne bodo veliko pomagala, če jih nekateri ne bodo prebrali.  shrug
Prijavljen
polo
Gost
« Odgovori #206 dne: 15. Januar 2009, 23:40:58 »

Sedaj so pravila vidna vsem,prej so bila vidna pa samo članom Zevs-a(ne vem zakaj)
A ne pozabit,ob registraciji ste se strinjali s temi pravili,ker drugače se nebi morali registrirat!  zaba

Je pa to vse odvisno od vsakega posameznika, ker sama pravila ne bodo veliko pomagala, če jih nekateri ne bodo prebrali.  shrug

Ja,tu je problem,na koncu smo pa moderatorji in administratorji krivi,ker skrbimo za delovanje foruma.
Prijavljen
Cumulonimbus
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1990-01-06
Sporočila: 2314


Lokacija: kamnik/žale

Email
« Odgovori #207 dne: 15. Januar 2009, 23:56:40 »

Dejstvo je da vsak "normalen" človek enkrat preneha izivati, če mu je tako naročeno, če pa si na forumu zato, da ostale dobesedno je*eš v glavo, smo pa potem moderatorji krivi, ker popenimo, ker uboge "revčke" nadiramo v temi in opozorilo še pobarvamo, da bo ja videno še preostalim članom.

Dajte fantje nekateri, sploh tisti ki ste malo starejši bi pričakoval vašo podporo nam moderatorjem in administratorjem, ne pa da nas pljuvate, ker na koncu boste vsekakor vi takratko potegnili.

Pravila so jasno zastavljena in vsakemu od adminov in moderatorjov, mislim da je glavno le to, da se kvaliteto foruma dvigne na tisto raven, ki je bila včasih.

Izkušeni člani odhajajo, se vprašate nekateri zakaj? Verjetno ne zato ker admini in modi. opozarjamo, kar je prej rekel TGT v drugi temi, ampak zato, ker je forum (kot celota) postal eno samo smetišče ki v trenutku prekrije še tiste resno spisane poste, v katere nekdo vloži nekaj truda icon_arrow

Komu se potem zdi smiselno porabljat čas in izgubljat živce tu gori, ter poslušat jokanje nekaterih tu gori... Dokler teh članov ne bomo utišali bo kvaliteta foruma še naprej padala, saj bodo novoprideruženi člani delali po istem principu, ker je teh za*jebantov tu gori več kot pa resnih članov in če ne bo šlo drugače bomo pa bannali te osebke za trajno, pa sem prepričan da se bo stvar umirila icon_arrow


Lp Cumulonimbus
Prijavljen

Član ZEVS Smiley
stog
Skrbnik Portala VD ZEVS
Nimbostratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1986-11-19
Sporočila: 2669


Lokacija: Ljubljana

Email
« Odgovori #208 dne: 16. Januar 2009, 00:15:28 »

V to debato se ne mislim kaj dosti spuščati, ker je že tako ali tako preveč konfliktov...
Sicer podpiram polota in moderatorje saj je prav da obstaja avtoriteta, ki lahko odslovi tudi najboljše člane foruma, če ti kršijo pravila ali se do ostalih vedejo vzvišeno, žaljivo itd
Še posebej pa to velja za neke sezonske zimske prišleke z "najstniškohrvašangloljubljansko" govorico.
Tudi, če grem jaz kdaj prek meje želim da se me opozori, saj vsakega kdaj zanese.

Me pa nekaj drugega zelo moti. (morda še koga)
Pride neko manjše sneženje in v temi "trenutno vreme" se namnoži cel kup novih odprtih tem na ta vremenski dogodek.
Sem hotel sedajle malo pogledati koliko snega je padlo kaj drugod pa me je vse minilo.
Cela zmešnjava. Človek sploh ne ve kje naj išče in gleda, ker so podatki raztreseni v (vsaj) 4 temah...
Sem zagovornik tega, da se vse v zvezi s trenutnim vremenom piše v eno samo temo, razdeljena po dekadah.
Ali je še kdo takšnega mnenja? Huh?
Če hočem sedaj sporočiti količino snega ali naj napišem v vse 4 odprte teme ali eno in katero?  Roll Eyes

« Zadnje urejanje: 16. Januar 2009, 00:21:06 od stog » Prijavljen
sašon
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1975-12-23
Sporočila: 31


Lokacija: Ljubljana-Bežigrad
Gentoo_no1@hotmail.com
Email
« Odgovori #209 dne: 16. Januar 2009, 00:16:29 »

Hmm, niste krivi moderatorji za bedarije ki jih pišejo/mo uporabniki tega foruma, da pa se vsekakor stvari urejat tudi drugače kot tako, da na primer post, ki ni všeč adminu kar izgine brez vsake obrazložitve, v odgovor vsem, ki si so se drznili kaj pripomniti čez moderiranje pa grozi ban in skrivanje za Zasebnimi Sporočili...

Predlagam, da se odpre javna tema Pritožbe, v kateri lahko uporabniki foruma pojamrajo nad tem kaka v nebo vpijoča krivica Smiley se jim je zgodila, admin ali moderator pa tudi javno obrazloži zakaj je izbrisal post ali pač dodelil neko sankcijo in bo vsa stvar dobila - po mojem veliko bolj profesionalen in odrasel pristop kot pa z odebeljeno pisavo poudarjeni vzkliki moderatorjev, ki samo še dodatno kazijo temo in izpadejo ravno tako "bogi" kot izzivanja mulčkov, ki čakajo 10 centimetrsko točo ali poplave ali pa 4 metre snega..

Na nekem drugem znanem forumu imajo to rešeno takole: ko ustreliš kozla ti post pobrišejo, ti pa se lahko pritožiš samo v to temo pritožbe in tam ti tisti, ki je post zbrisal tudi obrazloži zakaj je to storil. Pritožbo napisano kjerkoli drugje ti gladko izbrišejo brez obrazložitve. Stvar funkcionira super.. Ljudje vedo kam se gredo lahko pritožit, vedo da jim bo odgovorjeno zakaj izbris in pa njihove teme so čiste - vsaki drugi post ni grožnja napisana z 10 centimetrskimi črkami s strani admina....

Če slučajno ne bo tudi ta rant izbrisan naj povem, da je to mišljeno čisto dobro namerno s  strani nekoga , ki bolj bere kot piše na ta forum in ga ravno toliko kot 16.000 smajlijev v vsakem drugem postu motijo tudi odebeljene in grozeče besede moderatorjev, ki so jim po številu tesno za petami.

Lp, Sašo

P.S. ČE SEM SLUČAJNO PREKRŠIL KAKO PRAVILO MI LAHKO TAKOJ PODELITE BAN icon_wink

edit: slovnica
« Zadnje urejanje: 16. Januar 2009, 00:19:51 od sašon » Prijavljen
Strani: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 55
Natisni
Pojdi na: