Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumVremeZahtevaj napovedVreme Kranjska gora pon. 13.5
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Vreme Kranjska gora pon. 13.5  (Prebrano 10293 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Wit75
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 51


Email
« dne: 11. Maj 2019, 01:10:32 »

Pozdravljeni.

prosim za pomoč. V našem vrtcu so organizirali za ta ponedeljek 13.5 izlet v Kekčevo deželo (Kranjska gora). Spremljam napoved in na Arsu piše, da bo vreme tisti dan nestabilno. In sicer izlet bi naj bil v dop.času od 9 do 11h. Napovedane so padavine (zaenkrat je kaže tudi dež s snegom), precej nizke temperature ter veter. S strani vrtca pa dobivam sporočila, da  kakšnih posebno slabih vremenskih pogojev, glede na napovedi, ne pričakujejo. Zato me res zanima kakšno bo vreme v Kranjski gori v pon. dopoldne. Jaz osebno sem mnenja, da bi se moral izlet prestaviti, ampak kot kaže ne bo nič od tega.  banghead
Prosim za hiter odgovor, če je seveda mogoče.
Hvala!
Prijavljen
matic19
Administrator
Altostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1990-09-19
Sporočila: 1829


Lokacija: Ig

Email
« Odgovori #1 dne: 11. Maj 2019, 09:27:06 »

Tu ni kaj veliko za pisati, saj si si že sam kar dobro odgovoril. Oblačno, vetrovno, hladno, z občasnimi padavinami. Temperature okoli 3-4°C.
Prijavljen
uri
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 18


Email
« Odgovori #2 dne: 11. Maj 2019, 11:31:07 »

Defenitivno odsvetujem izlet. V lepem vremenu bo ta dogodek napravil veliko lepši vtis.

Takih, ki pa s svojimi pametnimi telefoni in kvazi vremenskimi aplikacijami, napovedujejo vreme do minute natančno in to bolje kot cel ARSO skupaj, pa tudi jaz poznam. banghead
Prijavljen
Wit75
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 51


Email
« Odgovori #3 dne: 10. Junij 2019, 12:24:39 »

V vednost, da so izlet potem le prestavili. Je le prevladal razum. In so potem otroci šli prejšnji teden, ko je bilo lepo vreme in veliko bolj primerno kot takrat maja. Hvala za vse odgovore na mojo temo.
Prijavljen
Lentus
Član VD ZEVS
Cirokumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1972-11-27
Sporočila: 258


Lokacija: Rakičan (187 m.n.v.)

« Odgovori #4 dne: 22. Junij 2019, 08:31:21 »

Da ne bom odpiral nove teme, bom vprašal kar tukaj.

Kakšno vreme se pričakuje jutri, 23.6. na relaciji Kranjska Gora, Vršič, Mangart? Želimo namreč narediti eno kolesarsko turo in me zanima, ali je sploh pametno se podati na pot, glede na to, kaj se pričakuje danes. Ali se pa bo jutri vreme že toliko izboljšalo?
Prijavljen
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: