Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumTehnikaVremenske postajeDelovanje anemometra pri WMR928
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Delovanje anemometra pri WMR928  (Prebrano 2948 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
vorannon
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1977-09-10
Sporočila: 30

Lokacija: Gorje

WWW Email
« dne: 19. September 2012, 18:30:26 »

Pozdravljeni
Kakšen teden nazaj mi je anemometer nehal pošiljati podatke. Danes ko je tako lep dan Smiley sem ga razdrl in ugotovil, da so baterije stekle in da kontakt iz akumolatorja v oddajniku sploh ni priklopljen slika. Ali je možno, da je oddajnik 2 leti pošiljal podatke, ne da bi bil akumulator priklopljen? Sem še 1x prebral navodila, pa o tem kontaktu ni nič govora - vsaj v tej knjižici, ki jo še imam spravljeno. Sicer nisem prepričan, ampak sem pa skoraj 100% da sem ta kontakt ob postavitvi vzpostavil.

Sedaj tukaj na mizi, po tem ko sem dal nove baterije in priklopil akumulator oddajnik deluje. Preden vse skupaj dam nazaj na streho, me zanima lai so te baterije OK GP2700 in ali bi moral še kaj pregledati.

Hvala za odgovore.
Prijavljen

fprelog
Član VD ZEVS
Cirokumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1958-12-11
Sporočila: 310


Lokacija: Ptuj (225 m)

WWW Email
« Odgovori #1 dne: 19. September 2012, 18:46:12 »

Pozdravljeni
Kakšen teden nazaj mi je anemometer nehal pošiljati podatke. Danes ko je tako lep dan Smiley sem ga razdrl in ugotovil, da so baterije stekle in da kontakt iz akumolatorja v oddajniku sploh ni priklopljen slika. Ali je možno, da je oddajnik 2 leti pošiljal podatke, ne da bi bil akumulator priklopljen? Sem še 1x prebral navodila, pa o tem kontaktu ni nič govora - vsaj v tej knjižici, ki jo še imam spravljeno. Sicer nisem prepričan, ampak sem pa skoraj 100% da sem ta kontakt ob postavitvi vzpostavil.

Sedaj tukaj na mizi, po tem ko sem dal nove baterije in priklopil akumulator oddajnik deluje. Preden vse skupaj dam nazaj na streho, me zanima lai so te baterije OK GP2700 in ali bi moral še kaj pregledati. Roll Eyes
Hvala za odgovore.

Accu nikakor ne, ima 1,2 V in večje samoizpraznenje. Priporočam Varta AA professional LITHIUM, iz Interšpara. In  mali accu seveda priklopljen, je pisalo to kot step1 v navodilih.

lp

Prijavljen

Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: