Skupno srečanje CROMETEO & ZEVS
(1/13) > >>
TWISTER:
Zdravo,

pred parimi meseci je bilo predlagano skupno srečanje CROMETEO & ZEVS, ker se seveda Slovencem nikoli nikamor ne da, sem se na srečanju CROMETEO pogodil, da bo srečanje v SLO in sicer v Bohinju od 7.03.08 do 09.03.08.
Zaradi resnosti bi bilo dobro da tudi mi navzven pokažemo da smo složni in da se udeležimo srečanja v čimvečjem številu.
Naj povem da bo anketa aktivna samo en teden, ker ne sme biti zmišljevanja in debatiranja kako in kaj. V načrtu je da se dobi v petek zvečer, se gre najprej kam na pijačo da se vsi zberemo, potem sledi večerja, nato pa debatiranje ob vinčku in razne družabne igre. Popularna je predvsem ENKA :icon_wink:
V soboto je predviden izlet na VOgel z gondolo, gor pa sankanje in razne zimske radosti, kdor hoče gre seveda lahko tudi smučat.
Zvečer je predvidena večerja v Pizzeriji pri EMI, ki sem jo sam preizkusil(po priporočilu Bohinjcev) in ni mi bilo žal, zakaj pa boste videli ko bomo tam :icon_wink: Potem smo se pogovarjali z Bohinjcki da bi nam rezervirali lokal kjer bi vrtel muziko DJ na našem forumu(presenečenje). Bil pa bi to žur stare YUG, saj bomo predstavniki verjetno iz vseh držav  :icon_haha:
Za nedeljo je predviden krajši izlet na Pokljuko, potem pa počasi odpravljanje vsakega v svojo smer.

Vsak ki bo glasoval da pride, naj doda spodaj še svoj post, da vidimo kdo se vse prijavlja, naj pa povem da želim da je stvar resna, ker je zelo težko vse to organizirati, sploh pa zato velike skupine. Naj se tudi ve, da odjava ne bo možna, razen seveda da se plačajo vsi stroški(v mislih imam predvsem nočitve), ki bi nastali v zvezi s tem, ker ne bojo drugi plačevali za tistega ki ni prišel. :icon_wink:
ŽUPMART:
Mogoče bi bilo dobro povedat tudi ceno? :icon_question:
maestro:
Twister, da te ne bomo bohinjcki ...  :smash:..
Jst bom vsekaskor prisotn,le spav bom v domači postelji :icon_wink:
TWISTER:
Citiraj iz: ŽUPMART na 10. Februar 2008, 11:40:45

Mogoče bi bilo dobro povedat tudi ceno? :icon_question:


cena je seveda odvisna od prijav in od nastanitve!seveda da bomo probal čimceneje.
Za Crometeo imamo ceno po cca 15EUR na noč.

Prosim da vsi ki se prijavite napišete ime v postu v tej temi :icon_wink:
piskec:
Jaz se seveda prijavljam.

Ne vidim pa kakšnega velikega navala.

Zgleda je Crometeo daleč, daleč pred nami. Tako po entuzijazmu, kot po čem drugem...
Navigacija
Seznam sporočil
Naslednja stran